30.11.2018
Мирослава Смірнова: Захист, допомога і підтримка жителів - основа кожної районної програми
Мирослава Смірнова: Захист, допомога і підтримка жителів - основа кожної районної програми 29 листопада голова РДА Мирослава Смірнова провела виїзну колегію у селі Гореничі Києво-Святошинського району.

У засіданні взяли участь голова районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, в.о. Гореницького сільського голови Валентина Василевська, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА і керівники органів місцевого самоврядування.

Передусім учасників колегії привітав своїм виступом дитячий вокально-хореографічний гурт «Весняночки». Діти, дійсно, талановиті, їх неодноразово відзначали як в Україні, так і за кордоном. Керівники району напередодні зимових свят вручили дітворі подарунки.

На засіданні колегії розглянули ключові цільові програми району соціального спрямування. «Перш за все, ми враховуємо потреби незахищених категорій населення. Щоб нашу підтримку відчували ті, хто її найбільше потребує. Захист, допомога і підтримка жителів - основа кожної районної програми», - акцентувала увагу Мирослава Смірнова.

В.о. Гореницького сільського голови Валентина Василевська прозвітувала про роботу сільської ради.

«Село розвивається, рухається вперед як в економічному, так і в соціальному планах. Це той населений пункт, який ефективно і раціонально використовує бюджетні кошти задля розвитку свого села. Не всі керівники ОМС можуть так організувати роботу», - звернулася до присутніх голова РДА.

Під час засідання заслухали звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району.

Загалом голова РДА та голова райради наголосили, що 2018 рік показав: ресурсів достатньо, щоб братися за різнопланові масштабні проекти соціального спрямування, коли є команда, взаєморозуміння і підтримка.

Закцентували увагу на нагальних проблемах щодо надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в антитерористичній операції.

Це питання не втрачає актуальності. В особливий період потрібно зосередити увагу саме на підтримці військовослужбовців та їх родин як фінансово, так і надавати соціальний супровід.

Вадим Гедульянов зазначив, що разом із адміністрацією та органами місцевого самоврядування працюватимуть над тим, щоб допомогу і пільги від району отримували ті, хто найбільше цього потребує.

«Ми готові розглядати пропозиції від місцевих громад щодо надання адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям населення. Постійно працюємо над удосконаленням програм, а на місцях керівники набагато краще знають соціальну проблематику. Тому готові розглядати варіант співфінансування», - наголосив він.

Обговорили і проблеми чорнобильців.

У цьому році суттєво збільшений розмір матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Мирослава Смірнова наголосила на потребі у подальшому об‘єднати усі локальні організації та визначити керівника на рівні району для ефективнішої співпраці з чорнобильцями.

Про оздоровлення та відпочинок дітей Києво-Святошинського району доповів начальник відділу освіти РДА Микола Івашко. Обговорили можливість оздоровлення влітку не тільки соціально незахищених дітей, а також тих, хто має значні досягнення як у навчанні, так і в спорті. Керівництво району вже не перший рік підтримує обдаровану молодь. Наостанок члени колегії підтримали звернення голови Громадської ради при РДА щодо перевірки обґрунтованості маршрутів та цінової політики автотранспортних підприємств на автобусних маршрутах загального користування.

Після робочого засідання усі присутні мали змогу насолодитися виставкою картин, які презентували безпосередньо автори, жителі нашого району – Олександр Жуков та Володимир Лавренюк.

Анонсували цікавий захід - готується районна виставка надбань наших митців.

22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg
66.jpg

Назад