30.11.2018
Керівники району передали нову комунальну техніку громаді Тарасівки
Керівники району передали нову комунальну техніку громаді Тарасівки Голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов 28 листопада передали комунальному підприємству «Громада» села Тарасівка новий багатофункціональний екскаватор-навантажувач, придбаний за кошти районного бюджету.
«На місцях важливо впроваджувати господарський підхід. Один із важливих параметрів комфорту життя населення - якісне комунальне обслуговування села. Рада, що техніка, яку ми придбали за останні два роки постійно працює для людей», - зазначила Мирослава Смірнова.

«Найважливіше завдання районної влади полягає у тому, щоб бюджетні кошти працювали в інтересах людей і в інтересах розвитку територій. Оновлення комунального автопарку громади покращить роботу комунальних служб, а це саме те, від чого залежить щоденний комфорт, життєвий ритм і психологічний настрій жителів», - додав Вадим Гедульянов.

Сільський голова Володимир Сизон подякував голові РДА та голові райради за допомогу і можливості, які створює районне керівництво для розвитку місцевих громад. А також він зазначив, що використання в роботі нової комунальної техніки значно покращило благоустрій території громади та якість надання послуг населенню.

Варто зазначити, що у минулому році комунальному підприємству «Громада» із районного бюджету уже виділяли більше 3,5 млн гривень на закупівлю сучасної комунальної техніки.
2.jpg
4.jpg

Назад