26.11.2018
Підтримати та допомогти ліквідаторам на Чорнобильській АЕС
Підтримати та допомогти ліквідаторам на Чорнобильській АЕС 22 листопада голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела нараду щодо підготовки та проведення районних заходів з нагоди відзначення 14 грудня Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У нараді взяли участь начальник управління соціального захисту населення РДА Сергій Черток, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко, керівники місцевих громадських організацій ліквідаторів аварій на ЧАЕС.
Голова РДА наголосила на необхідності організації належного вшанування тих, хто ліквідовував аварію на Чорнобильській АЕС, підтримки їхніх сімей та постраждалих внаслідок аварії, поширення інформації про потреби чорнобильців, адже неможливо забути цю трагедію і її масштабні наслідки не тільки для українського суспільства, а й для світової спільноти.
У ході наради члени громадських організацій піднімали актуальні питання щодо соціального захисту чорнобильців.
«Я відкрита для спілкування. Важливо, щоб ми чули один одного. Важливо, щоб місцеві громадські організації порозумілися між собою і обрали керівника на рівні району, з яким би ми могли вести діалог і відповідно виділяти кошти з районного бюджету для чорнобильців нашого району. Це дасть можливість оперативно вирішувати нагальні питання», - звернулася до присутніх Мирослава Смірнова.
Також вона зазначила, що у цьому році суттєво збільшена матеріальна допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС, але вона буде адресною, щоб кошти отримали ті, хто їх дійсно потребує.
У ході обговорення Мирослава Смірнова дала доручення відповідним структурним підрозділам забезпечити проведення районних заходів на належному рівні, а також ефективну взаємодію з чорнобильцями, оперативний і ефективний розгляд їх звернень.
2.jpg
3.jpg

Назад