21.11.2018
У Києво-Святошинському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
У Києво-Святошинському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада біля меморіалу «Небесної Варти» у Вишневому відбулася церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим, заступником Михайлом Лєзніком, міським головою міста Вишневе Іллею Діковим, родинами захисників та школярами вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
Вшанували полеглих прийшли десятки небайдужих містян.
Священнослужителі відправили пам’ятний молебень за загиблими учасниками Революції гідності. На завершення поклали квіти до монументів пам’яті.
«Для мене цей день – це не просто річниця революції, це символ єдності українців, які не злякалися системи, які боролися за цінності нашого народу. Ми взяли відповідальність за свою країну. Ми повинні довести, що ті люди, які поклали свої життя на Майдані, на сході нашої держави – загинули не марно. Маємо стати активними членами суспільства, продовжувати боротьбу за свою країну, за свободу, гідність, за мир і прогресивне майбутнє.
Молимося за Україну та її захисників. Вічна пам’ять і слава Героям!» – наголосила Мирослава Смірнова.
2.jpg
3.jpg
4.jpg


Назад