21.11.2018
Дорогі українці!
Дорогі українці! З Днем Гідності та Свободи! 21 листопада завжди залишиться надемоційним днем в житті кожного патріота.
П’ять років минуло від дня, який назавжди увійшов в новітню історію України як початок Революції Гідності.
Ці події стали для України випробуванням на цінність особистості людини, виміром її гуманності, людяності та свободи. Народ, гідність якого була зневажена, повстав з протестом проти неповаги до себе, до своїх прав, проти брехні, корупції, наруги над волею людей і нехтування їх свободами. І вкотре виграв цю битву, адже нікому не вдасться нас зломити допоки ми єдині духом.
Дорогою ціною далася нам ця перемога: близько сотні активістів Майдану пожертвували заради неї своїм життям. Пам’ять про них житиме доти, доки ми захищатимемо цінності, за які вони загинули в ім’я України.
Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет та територіальну цілісність триває, і від російської агресії нас захищають справжні патріоти, мужні військові, які стояли на Майданах в різних куточках нашої країни. Низький уклін вам, українські воїни. Дякую волонтерам, усім, хто об’єднався в потужний загальноукраїнський рух на підтримку нашої армії.
Сьогодні ми разом будуємо нову країну. І, як ніколи, потребуємо єдності, щоб долати як зовнішніх, так і внутрішніх ворогів. Впевнена, що любов до Вітчизни, спільна боротьба за свою країну, за свободу, гідність, за мир і прогресивне майбутнє – все це міцно об’єднає нас на шляху будівництва Української держави на засадах духовності та моралі, непохитної віри, вічних цінностях та любові до ближнього.
Бажаю усім нам добра, злагоди, процвітання і єдності.
Миру всім нам!
Слава Україні!
Шана українським героям!

Голова Києво-Святошинської РДА РДА Мирослава Смірнова

Назад