20.11.2018
Голова КОДА подякував Мирославі Смірновій за злагоджену роботу в районі
Голова КОДА подякував Мирославі Смірновій за злагоджену роботу в районі Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук зазначив, що розділяє управлінський підхід голови Києво-Святошинської районної адміністрації Мирослави Смірнової і розраховує на плідну співпрацю.
Повернутися до людей і першочергово вирішувати соціальні питання – таким був меседж очільника Київщини.
19 листопада у Києво-Святошинському районі в селі Дмитрівка відбулася виїзна нарада голови Київської обласної держадміністрації Олександра Терещука.
Участь у нараді взяли голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступники голови КОДА, керівники структурних підрозділів обласної адміністрації, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, заступники голови РДА та голови районної ради, районні депутати, очільники районних структур, керівники органів місцевого самоврядування району, працівники соціальної сфери, представники духовенства, учасники АТО, представники ЗМІ та громадськості.
Захід пройшов у форматі «питання-відповідь». Районні керівники обговорили з очільником області актуальні та стратегічні для району питання, представники органів місцевого самоврядування та громади ставили питання, які найбільше їх турбують. Зокрема, питання щодо ремонту доріг, будівництва безпечних транспортних розв’язок, створення додаткових транспортних маршрутів та збільшення тарифів за проїзд у маршрутних таксі району.
Найактуальнішою темою був соціальний захист населення.
«Сьогодні ми зібралися у максимальному складі, щоб почути наших громадян, щоб виявити найгостріші проблеми розвитку району та допомогти у їх вирішенні. Громада – це той важіль, який наразі повинен бути вирішальним для представників органів виконавчої влади. Нагальних питань багато. Я залучу максимум зусиль органів центральної влади, мобілізую роботу всіх служб, щоб допомогти людям, які цього потребують. Головне завдання, яке я ставлю перед собою і перед своєю командою – це соціальний захист населення», – звернувся до присутніх Олександр Терещук.
На часі питання добудови шкіл у Вишневому та Чабанах. Варто зазначити, що із районного бюджету на ці об'єкти кошти уже виділялись, також фінансування заплановане у наступному бюджетному році.
«Район активно розвивається і розбудовується. Саме тому основні видатки із бюджету ідуть на найнагальніші потреби соціальної сфери. Ми комплексно реформуємо Києво-Святошинський район заради покращення рівня життя наших мешканців», – зауважила Мирослава Смірнова.
Начальник департаменту освіти і науки Київської ОДА Віра Рогова відзначила, що Києво-Святошинський район – один із небагатьох в області, який виділив найбільше коштів для фінансування освіти. Це не тільки надбавки вчителям, які передбачені законодавством, а й придбання нового обладнання для шкіл, а також закупівля восьми автобусів для перевезення учнів.
Обговорили актуальне питання щодо забезпечення ветеранів бойових дій та їх сімей земельними ділянками та житлом. Зокрема, вислухали звернення представників ГО «Боярка-АТО».
«Районна влада готова розпочати будівництво соціального житла за кошти районного бюджету для ветеранів бойових дій, освітян, лікарів. Перший крок у реалізації цього проекту має зробити Боярська міська рада, якій необхідно передати земельну ділянку у власність або оренду створеному атовцями кооперативу. Цей грандіозний проект значною мірою вирішить проблему забезпечення житлом пільгових категорій громадян. Стосовно передачі більше трьох гектарів землі кумам і родичам міського голови – зараз іде кримінальне провадження. Земля повинна бути передана у власність тим, хто захищав її не жалкуючи свого життя. А місцеві «схемщики» і «дерибанщики» мають бути покарані», - прокоментував Вадим Гедульянов ситуацію, що склалася у м. Боярка.
Зупинилися на сфері охорони здоров’я. Зокрема, на проблемах, які виникли при створенні КП Центру первинної медико-санітарної допомоги у місті Вишневому. Голова КОДА закликав міського голову Вишневого активізувати роботу щодо реалізації реформи системи охорони здоров’я і заявив, що готовий допомогти у всіх питаннях на рівні центральних органів виконавчої влади.
Під час робочої зустрічі Олександр Терещук подякував голові РДА Мирославі Смірновій за те, що вона тримає руку на пульсі, в курсі усіх проблемних питань району, а також докладає максимум зусиль і уваги до їх вирішення.
«Багато питань, які сьогодні підіймались на нараді, потребують нагального вирішення. Я рада, що нас почули в області. Завдяки плідній співпраці обласної та районної адміністрацій ми зможемо оперативно реагувати на проблемні питання, які виникають в районі, а також спільними зусиллями їх вирішувати. Ми маємо бути абсолютно відкритими до людей і не відкладати проблеми «до кращих часів», а вирішувати їх на місцях", - зазначила Мирослава Смірнова.
2.jpg
5.jpg
6.jpg
4.jpg


Назад