19.11.2018
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали аграріїв із професійним святом
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали аграріїв із професійним святом 16 листопада в районному будинку культури вітали з професійним святом людей, котрі своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства у Києво-Святошинському районі, на чиїх плечах лежить продовольча безпека всієї країни – аграріїв. В урочистому заході з нагоди Дня працівників сільського господарства взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Войтул і представники сільськогосподарського сектору району.

«Це свято не лише для людей, чия праця пов’язана із сільським господарством, а й для всієї України, серцем якої є наша рідна плодюча земля. Сила цієї землі – у кожному з нас. І які б труднощі не випадали на долю країни, ця сила дає нам наснагу боротися, розвиватися і перемагати. Господь наділив українську державу багатим чорноземом та працьовитими, дбайливими людьми, від яких залежить добробут та благополуччя нашої країни. Ми пишаємося вами і дякуємо за важкий труд і наполегливість у роботі. Нехай примножуються врожаї, зичу розвитку вашим підприємствам, миру та злагоди в родинах, розуміння поміж нами», - звернулася до присутніх голова РДА.

Зі свого боку голова райради привітав аграріїв такими словами: «Україна є не тільки індустріальною, а насамперед аграрною державою. Саме сільськогосподарська галузь є визначальною для нашої країни. Протягом останнього часу галузь дійсно розвивається, наші продукти стають конкурентоспроможними на європейському ринку. І незважаючи на розвиток новітніх технологій, саме людина відіграє найважливішу роль. Ми багаті нашими працелюбними людьми. Бажаю, щоб те відношення, яке ви даруєте землі, державі, своєму народу, поверталося до вас повагою та вдячністю, радістю і щедрими результатами. Хвала рукам, що пахнуть хлібом!».

Керівники району вручили заслужені відзнаки трудівникам полів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, а також іншим працівникам цієї вагомої для суспільства галузі. Наприкінці заходу усі присутні мали можливість скуштувати запашний коровай із зерна нового врожаю – символ миру і достатку.
DSC_0115.JPG
DSC_0102.JPG
DSC_0108.JPG


Назад