13.11.2018
Мирослава Смірнова: Безперебійна і оперативна робота усіх служб району в осінньо-зимовий період – першочергове завдання
Мирослава Смірнова: Безперебійна і оперативна робота усіх служб району в осінньо-зимовий період – першочергове завдання 13 листопада відбулося засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової. У нараді взяли участь заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік, керівники профільних районних структур, а саме: представники Київоблгазу, автодору, ДСНС, начальники структурних підрозділів РДА та керівники органів місцевого самоврядування.
«Безперебійна і оперативна робота усіх служб району в осінньо-зимовий період – першочергове завдання», - зазначила голова адміністрації, додавши, що у районі буде вестися постійний моніторинг і контроль за ситуацією на дорогах.
Передусім розглянули питання готовності житлово-комунального та дорожнього господарств району до запобігання надзвичайним ситуаціям в осінньо-зимовий період.
Особливу увагу приділили питанню забезпечення району снігоприбиральною технікою, а також наявності посипкового матеріалу для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту на дорогах у разі погіршення погодних умов.
На засіданні вирішили утворити оперативні штаби з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в зимовий період для оповіщення та негайного доведення інформації до керівництва райдержадміністрації та відповідних аварійних служб у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Також у районі організують чергування працівників відповідних структур, особливо у вихідні та святкові дні, задля швидкого реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення обстановки.
Голова РДА дала завдання відповідальним особам забезпечити готовність особового складу, техніки, обладнання, а також резерв паливно-мастильних матеріалів для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в осінньо-зимовий період. Для закупівлі пального із районного матеріального резерву уже виділено кошти.
Також Мирослава Смірнова наголосила на необхідності укладання додаткових угод щодо залучення снігоприбиральної та буксирувальної техніки.
«Підготовку Києво-Святошинського району до зими я буду контролювати особисто. У найкоротші терміни органам місцевого самоврядування необхідно укласти додаткові угоди із сільгосппідприємствами, фермерськими господарствами та приватними організаціями для залучення снігоприбиральної техніки. Маємо забезпечити закріплення важкої буксирувальної техніки на автомобільних дорогах району та організувати місця обігріву водіїв та пасажирів. Безпека людей для нас – на першому місці»,- підкреслила вона.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад