07.11.2018
Вогнеборці Київщини попереджають про почастішання випадків загорання торф’яників
Вогнеборці Київщини попереджають про почастішання випадків загорання торф’яників Для профілактики зменшення кількості загорання торфовищ на відкритих територіях та біля лісостепових зон вогнеборці проводять моніторинг основних місць залягання торфовищ.
Усім відомо, торф’яні пожежі - це загоряння висушеного торфовища внаслідок природних чинників або викликане штучно. Вони часто охоплюють величезні простори і дуже важко піддаються гасінню. Небезпека їх у тому, що горіння виникає під землею, утворюючи пусті місця у торфі, який уже згорів. У ці пустоти можуть провалюватися люди і техніка.
Всі види цього лиха супроводжуються такими вражаючими факторами, як висока температура в зоні вогню, задимлення великих районів, що подразнююче діє на людей і значно ускладнює боротьбу з пожежею, обмеження видимості, негативний психологічний вплив на населення прилеглих поселень.
Тому щоденно рятувальники, аби мінімізувати негативні наслідки таких пожеж, контролюють стан з ними. Також у боротьбі з цим природним лихом допомагають і профілактичні бесіди з населенням щодо небезпеки випалювання сміття.
Рятувальники попереджають про важливість дотримання правил пожежної безпеки та у випадку виникнення загорання на відкритих територіях одразу ж телефонувати за номером «101».
Для довідки: внаслідок загорання торфу на території області за поточний період відбулось 81 пожежа на загальній площі майже 13 га.

Назад