07.11.2018
48 вагітних жінок Київщини забезпечені реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування
За 3 квартали 2018 року лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів отримали 48 жінок з порушеннями перебігу вагітності. Фінансування реабілітації в обсязі 100% вартості здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Право на отримання відновлювального лікування за кошти Фонду мають усі застраховані особи за наявності медичних показань.
У 35–50 % вагітних під час їх перебування на обліку у закладах охорони здоров’я діагностуються загострення захворювань внутрішніх органів та систем, що значно ускладнює перебіг вагітності, погіршує прогноз для плоду і збільшує ризик виникнення захворювань у новонародженої дитини. Проведення комплексу лікувально-профілактичних заходів на санаторно-курортному етапі реабілітації вагітних з екстрагенітальною та акушерською патологією сприяють зменшенню частоти ускладнень вагітності та пологів, допомагає виносити та народити здорову дитину.
Необхідно зауважити, що крім порушень перебігу вагітності, Фондом соціального страхування України також фінансується реабілітаційне лікування застрахованих осіб після перенесеного інфаркту міокарда, інсульту, опіків, у підгострому періоді захворювань легень, цукрового діабету, після ортопедичних та травматологічних операцій, оперативного та інструментального видалення каменів нирок тощо.
За оперативними даними протягом 9 місяців 2018 року на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду було направлено 394 застраховані особи Київщини, що на 33 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.Назад