07.11.2018
У Києво-Святошинській РДА відбулася розширена спільна нарада з ГУ ДФС у Київській області з органами місцевого самоврядування району
У Києво-Святошинській РДА відбулася розширена спільна нарада з ГУ ДФС у Київській області з органами місцевого самоврядування району 6 листопада у Києво-Святошинській РДА відбулася розширена спільна нарада з органами місцевого самоврядування щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, та організації роботи з наповнення місцевих бюджетів на території обслуговування Києво-Святошинського управління ГУ ДФС у Київській області.
Участь у заході взяли в.о. голови Києво-Святошинської РДА Артем Кошик, заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Віталій Синяков, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Київській області Анна Топка, начальник управління погашення боргу ГУ ДФС у Київській області Руслан Заєць, начальник Києво-Святошинського ГУ ДФС у Київській області Андрій Рижиков, заступник начальника Києво-Святошинського управління ГУ ДФС у Київській області Ігор Дмитрієв, начальник управління фінансів Києво-Святошинської РДА Наталія Краснощокова, інші фахівці фіскальної служби області та району.
У ході наради заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Віталій Синяков доповів про зміни в організаційній структурі ГУ ДФС у Київській області, зокрема, щодо території обслуговування та основних завдань і функцій. Також проаналізував стан надходжень до місцевого бюджету у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.
Крім того Віталій Синяков підкреслив, що фіскальна служба області відкрита до співпраці з органами місцевого самоврядування, працюючи спільно на засадах відкритості та прозорості, адже це є запорукою співпраці у напрямі наповнення місцевих бюджетів.
Про організацію роботи з порядку формування та вручення податкових повідомлень-рішень про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку доповіла Анна Топка - начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Київській області .
Також вона повідомила про роботу щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення, виявлення нелегальних працівників та попередження виплати заробітної плати «у конвертах».
Детально зупинилися на питанні про стан заборгованості зі сплати майнових податків та єдиного внеску, організації роботи зі стягнення податкового боргу та заборгованості зі сплати Єдиного внеску. З даного питання виступив Руслан Заєць – начальник управління погашення боргу ГУ ДФС у Київській області.
Зі свого боку голови місцевих рад надали свої пропозицій щодо стягнення податкового боргу зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно.
Нарада пройшла досить продуктивно. Сторони домовилися про всебічну співпрацю та взаємодію з метою погашення податкового боргу та якісного наповнення місцевих бюджетів.
DSC_0909.JPG
Назад