07.11.2018
За дорученням голови РДА ведеться підготовка до нового бюджетного року
За дорученням голови РДА ведеться підготовка до нового бюджетного року У Києво-Святошинській райдержадміністрації 6 листопада відбулася апаратна нарада за участі в. о. голови РДА Артема Кошика, голови районної ради Вадима Гедульянова, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА та керівників органів місцевого самоврядування.
Під час наради розглянули актуальні для району питання.
Начальник фінуправління Наталія Краснощокова закцентувала увагу на необхідності вчасного надання від органів місцевого самоврядування проектів паспортів бюджетних програм для оптимального і ефективного планування районного бюджету на 2019 рік. Раціональне використання бюджетних коштів – важливе питання. Голова адміністрації Мирослава Смірнова особисто курує роботу з керівниками ОМС, щоб першочергово приділити увагу найнагальнішим соціальним питанням. Наразі в РДА та райраді спільно працюють над визначенням пріоритетів при розподілі бюджетних коштів. Це можливо за умови застосування програмно-цільового методу формування бюджету.
Зосередили увагу на оздоровленні та відпочинку дітей. Начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Ірина Тлустенко повідомила, що особлива увага в районі приділяється оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій, тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Відповідно до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Києво-Святошинського району на 2014-2018 роки у районному бюджеті передбачено близько 5 млн грн. А також районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування постійно проводиться робота з підприємствами, установами та благодійними організаціями і фондами щодо залучення позабюджетних коштів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей району.
На часі також питання, що стосуються опалювального сезону. Відповідно до розпорядження голови РДА Мирослави Смірнової опалювальний сезон в установах та закладах соціальної сфери було розпочато з 9 жовтня. А об’єкти житлового фонду, у зв’язку зі сприятливими погодними умовами, фактично почали опалювати з 29 жовтня.
Наостанок зупинилися на виконавській дисципліні в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування, а також на питаннях призовної кампанії до лав ЗСУ.
DSC_0901.JPG
Тлустенко.jpg
DSC_0873.JPG

Назад