31.10.2018
#Чужихдітейнебуває: На часі питання відповідального батьківства
#Чужихдітейнебуває: На часі питання відповідального батьківства 30 жовтня у Києво-Святошинській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада за участі заступника голови РДА Артема Кошика, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА та керівників органів місцевого самоврядування.
Про роботу зі зверненнями громадян звітували голови сільських рад та начальник відділу АПК. Більшість заяв до органів місцевого самоврядування стосуються питань аграрної політики та земельних відносин, соціального захисту населення та охорони здоров’я. Звернення громадян розглядаються об’єктивно і вчасно. Відповідно до чинного законодавства надаються фахові відповіді та роз‘яснення.

Також на нараді підвели підсумки проведення в районі осіннього місячника благоустрою. Начальник відділу ЖКГ Руслан Бадікін повідомив, що органи місцевого самоврядування району провели суботники та інші заходи для поліпшення стану довкілля, благоустрою населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ. За дорученням голови РДА Мирослави Смірнової було здійснено виїзні перевірки до населених пунктів району.

Начальник районного відділу державної виконавчої служби Максим Кравчук зосередив увагу на змінах у законодавстві, зокрема тих, що стосуються посилення захисту права дитини на належне утримання.
Відповідальне батьківство є елементом здорового суспільства, питання ставлення батьків до утримання своїх дітей актуальне в Україні. Мін’юст розробив пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який передбачає більш жорстку відповідальність і ширше коло обмежень прав для неплатників аліментів. Так, введено низку обов’язкових обмежувальних заходів у випадку несплати аліментів понад 6 місяців. Зокрема, це обмеження права виїзду боржника за кордон, керування автомобілем, використання вогнепальної зброї та права на полювання. Усі ці обмеження застосовуватимуться до повного погашення заборгованості. Також для неплатників вводиться новий вид адміністративної відповідальності – адміністративний арешт та суспільно-корисні роботи. Оплата за такі роботи йтиме на погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Відкрито реєстр боржників аліментів, які мають заборгованість понад три місяці. У кожному регіоні оприлюднено #ДошкиГаньби злісних неплатників. Сформовано окремі групи виконавців, робота яких сфокусована на виконанні судових проваджень саме з виплати аліментів.
DSC_0723.JPG

DSC_0707.JPG

DSC_0732.JPG


Назад