29.10.2018
У Святопетрівському відкрили сучасний спортивний майданчик
У Святопетрівському відкрили сучасний спортивний майданчик Днями в Святопетрівському відкрили багатофункціональний спортивний майданчик. Це вже четвертий такий проект, реалізований у Києво-Святошинському районі за кошти з районного бюджету. Урочисто відкрили майданчик голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов та сільський голова Антон Овсієнко.

Долучилися до заходу заступник голови райради Дмитро Гусятинський, депутати Олександр Паламарчук, Катерина Осадча, Павло Реган, Вячеслав Отрішко.

«Ми докладаємо максимальних зусиль для створення потужної матеріально-технічної бази, щоб діти і молодь займалися спортом. Щоб у нашому районі виростали майбутні олімпійські чемпіони, які прославлятимуть не лише рідний район, а й Україну. Такі майданчики – тому підтвердження», - зазначила Мирослава Смірнова.

Розташований майданчик на території сільської школи. Він обладнаний для занять контактними видами єдиноборств, зокрема, боротьбою, боксом, карате, тхеквондо, іншими видами спорту. Тут є все необхідне для тренувань – боксерський ринг, груші та мішки для відпрацювання ударів, манекени, турники та інше спортивне приладдя. І все це безкоштовно доступне як для місцевих школярів, так і для всіх охочих.

«Розвиток спортивної інфраструктури – це інвестиції у здорову та успішну націю. Такі майданчики допомагають популяризації спорту і здорового способу життя серед жителів нашого району. На сьогодні не лише спортивне товариство, а й громада дають відмінну оцінку таким проектам. І це спонукає розвиватися надалі», - наголосив Вадим Гедульянов.

Відтепер, цей соціальний об’єкт стане головною спортивною локацією Святопетрівського.

Окрім того, грамотами голови РДА та голови райради були відзначені спортсмени та меценати, ті, хто своєю щоденною працею розвивають спорт у селі, виховують дітей і молодь здоровими, успішними, справжніми патріотами своєї країни. У свою чергу громада Святопетрівського подякувала керівництву району за ініціативу у відкритті спортивного комплексу на території села.

Нагадаємо, що багатофункціональні майданчики вже успішно функціонують у м. Боярка, м. Вишневе, с. Гатне, а також міні-версія у с. Дмитрівка.
image.jpeg
c3b78937-b848-4f2e-a580-c2114da6839e.jpeg


Назад