22.10.2018
Керівники району привітали воїнів-інтернаціоналістів з 15-річним ювілеєм створення районної спілки ветеранів Афганістану
Керівники району привітали воїнів-інтернаціоналістів з 15-річним ювілеєм створення районної спілки ветеранів Афганістану Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов 19 жовтня привітали Києво-Святошинську районну спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з 15-річним ювілеєм. Також зі словами подяки вони звернулися до багаторічної очільниці ГО - Лариси Козленко.
Вона, як ніхто, розуміє потреби військовослужбовців, її серце завжди відкрите, аби підтримати і допомогти.
До заходу долучилися керівники органів місцевого самоврядування: міський голова Вишневого Ілля Діков, Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич та Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак. Також привітати воїнів прийшли школярі.

Вшанували пам’ять полеглих героїв, учасників бойових дій в Афганістані, на території інших держав, а також наших військовослужбовців, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність України в умовах військової агресії зі сторони окупанта. Квітами, хвилиною мовчання усі учасники заходу схилили голову перед тими, хто мужньо, з честю і гідністю стояв до останнього.

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов отримали подяки за підтримку і допомогу від Української спілки ветеранів Афганістану. Вони наголосили, що це спільна відзнака усіх тих жителів району, які підтримують сьогодні армії, беруть активну участь у суспільному житті заради ефективних змін в країні, заради миру.
DSC_0021.JPG
DSC_0153.JPG
DSC_0063.JPG

Назад