18.10.2018
Мирослава Смірнова: Міжнародна співпраця є одним із важливих напрямів роботи адміністрації
Мирослава Смірнова: Міжнародна співпраця є одним із важливих напрямів роботи адміністрації Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова з делегацією відвідала Познанський повіт Великопольського воєводства у Республіці Польща.
Міжнародна співпраця є одним із важливих напрямів роботи адміністрації. Голова РДА ознайомилася зі структурою повіту та особливостями надання адміністративних послуг і документообігу. Це надзвичайно корисний досвід.
У рамках візиту також відбулася робоча зустріч Мирослави Смірнової зі Старостою Познанського повіту Яном Ґрабковським. На знак поваги очільниця району подарувала пану Яну Біблію у польському перекладі. «Нехай священне письмо надихає Вас на нові звершення і перемоги», - звернулася голова РДА до Старости, а також подякувала йому за гостинний прийом, доречні поради, цікаву зустріч і плідну співпрацю.
Від себе особисто та від усього Києво-Святошинського району Мирослава Смірнова побажала пану Старості вчергове перемогти на виборах 21 жовтня і продовжувати реалізовувати надважливі для місцевої громади соціальні проекти.
FB_IMG_1539869418733.jpg
FB_IMG_1539869464594.jpg

Назад