12.10.2018
Багатофункціональний спортивний майданчик «Street FIGHT» відкрили у Гатному
Багатофункціональний спортивний майданчик «Street FIGHT» відкрили у Гатному Для громади села Гатне 11 жовтня запам’ятається надовго – в цей день відбулося урочисте відкриття унікального спортивного майданчику «Street FIGHT» на території школи, що призначений для занять боксом, кікбоксингом, карате, кросфітом та іншими видами єдиноборств. Це – надзвичайно функціональний, професійно продуманий, безпечний майданчик. Він має не лише унікальну конструкцію, а й оснащений якісним обладнанням.
Відвідали урочисте відкриття голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний та народний депутат України Олег Велікін, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова районної ради Вадим Гедульянов, депутат райради Олександр Паламарчук, сільський голова Гатного Броніслав Корицький, а також розробник проекту майданчиків «Street FIGHT» Олександр Котирло. До того ж, до свята спорту долучилися заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівник Асоціації ветеранів АТО і волонтерів «Патріот» Роман Сович, радник голови РДА Ігор Корбецький, заступник Петропавлівсько-Борщагівського сільського голови Олег Андрієвський,
«Ми сьогодні робимо все для того, щоб діти і молодь розвивалися, росли здоровими, спортивними й освіченими, в комфортних і достойних умовах. Вірю, що цей спортивний майданчик принесе нашій країні не одного олімпійського чемпіона», - зауважила Мирослава Смірнова.
Відзначили грамотами голови парламентського комітету, голови РДА, голови райради спортсменів та меценатів, тих людей, які своєю щоденною працею розвивають спорт в селі, виховують дітей і молодь здоровими, успішними, справжніми патріотами своєї країни. Вітаємо з відзнаками президента ГО «Street FIGHT» Олександра Котирла, засновника спортивного клубу "Sport club Гатне" Андрія Бобруйка, заступника Гатненського сільського голови Сергія Вітенка, депутата Гатненської сільської ради, також засновника спортивного клубу "Sport club Гатне" та мецената спорту Павла Бобруйка, а також дитячого тренера в клубі "Sport club Гатне" (карате до шотокан) Сергія Лапшина.
«Здорова молодь – це запорука сильної держави. Дивлячись на такі майданчики і кількість спортсменів тут, розумію, що в боротьбі за міцну спортивну націю ми перемагаємо. Вони є фундаментом становлення майбутніх чемпіонів», - сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний. Він подякував керівництву району за злагоджену позицію і реальні справи заради процвітання району.
Окрім того, присутні переглянули показові виступи з тих видів спорту, з яких можна буде проводити тренування.
«Відкриттям таких об’єктів ми надаємо дітям і молоді конкретну можливість вести здоровий спосіб життя. Він призначений для тренувань не лише спортсменів, але й для усіх жителів. Пишаюся, що такі унікальні об’єкти відкриваються саме в нашому районі», - наголосив Вадим Гедульянов.
У свою чергу громада Гатного, сільський голова, депутати, директор школи подякували керівництву району за ініціативу у відкритті спортивного комплексу на території села. Адже цей соціальний об’єкт стане головною спортивною локацією Гатного, координаційним центром з підготовки спортсменів.
Унікальний майданчик в Гатному став вже четвертим подібним об’єктом в районі. Примітно, що унікальні майданчики вперше почали встановлювати саме в Києво-Святошинському районі. Наразі такі спортивні оазиси функціонують у Боярці, Вишневому, Дмитрівці (Street FIGHT mini). Найближчим часом «Street FIGHT» відкриють у Святопетрівському.
2.jpg
6.jpg
4.jpg

Назад