11.10.2018
За ініціативи керівництва району вперше пройшов фестиваль творчості для людей з особливими потребами
За ініціативи керівництва району вперше пройшов фестиваль творчості для людей з особливими потребами Цими вихідними вперше в історії Києво-Святошинського району пройшов фестиваль творчості для людей з особливими потребами «Сяйво перлин», що зібрав більше 100 учасників не лише з нашого району, а й з інших регіонів України. Ініціаторами проведення заходу стали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
У рамках заходу 7 жовтня в районному будинку культури в с. Новосілки відбувся душевний концерт за участі гостей - особливих людей з нашого району, а також запрошених з Полтавської, Львівської, Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Підтримати учасників завітали керівники району.
Голова РДА та голова райради привітали учасників, побажали їм міцного здоров’я, сили волі, сили духу, нових творчих досягнень. Вони наголосили, що підтримка особливих людей, створення комфортних умов для їх життя й розвитку і надалі залишатиметься одним із пріоритетів у роботі. Окрім того, вручили подяки та подарунки організаторам і учасникам концерту.
Зі свого боку керівник громадської організації людей з інвалідністю «Фіміам» Олена Самойленко подякувала Мирославі Смірновій та Вадиму Гедульянову за підтримку в організації такого важливого заходу. Адже кошти на його проведення були повністю виділені з районного бюджету. «Чи не вперше до нас, людей з особливими потребами, повернулися обличчям, допомогли провести такий прекрасний фестиваль. Вірю, що завдяки спільним зусиллям людям з інвалідністю житиметься набагато краще», - додала вона.
Протягом двох днів учасники ближче познайомилися з нашим чудовим районом, для них були організовані екскурсії та дозвілля. На концерті артисти проявили себе у різних жанрах: співали й танцювали, читали вірші та грали на музичних інструментах. Більшість учасників – переможці та лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів, але були й дебютні виступи. Особливе враження справив номер чемпіонки Європи з танців на візках Наталії Чехонацької зі Слов'янська.
Цей захід вкотре довів, що люди з інвалідністю – це люди не з обмеженими, а з безмежними можливостями, талантами і великими серцями. Вони – приклад мужності, духовності та бажання жити повноцінно.
FB_IMG_1539249499167.jpg
FB_IMG_1539249487687.jpg
FB_IMG_1539249480651.jpg
FB_IMG_1539249526685.jpg

Назад