10.10.2018
Виїзну акцію центру зайнятості проведено в Боярці
Виїзну акцію центру зайнятості проведено в Боярці Києво-Святошинським районним центром зайнятості 6 жовтня проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців міста Боярка в рамках Дня захисника Вітчизни та з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони "З війни до миру. Повернення..." який організувала Києво-Святошинська районна державна адміністрація.
У заході взяли участь представники міської ради, зайняті та незайняті мешканці міста, а також, представники роботодавці та фізичні особи – підприємці, учасники АТО та їх рідні, соціальні служби району та Київської області.
Громадяни отримали детальні консультації  щодо порядку  реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування молоді та осіб, які потребують соціального захисту, в тому числі інвалідів, переселенців із зони Антитерористичної операції та Внутрішньо переміщених осіб,  наявності вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах, установах та організаціях району, щодо вимог роботодавців до працівників, рівня оплати праці, перспектив  створення нових робочих місць в регіоні.
Також особи яким 45 років і більше отримали консультацію щодо порядку отримання ваучера на навчання.
Під час проведення заходу близько 230 осіб отримали вичерпну інформацію  про послуги, які надаються Києво-Святошинським районним центром зайнятості, мали можливість разом із спеціалістом ЦЗ опрацювати біля 290 актуальних вакансії підприємств Києво-Святошинського району та м. Києва.
Інформаційно-консультаційний захід був спрямований на розширення інформованості населення, посилення їх конкурентоспроможності на ринку праці та досягнення ефективності зайнятості.
Захід пройшов в доброзичливій атмосфері, мешканці міста приймали участь в жвавому обговоренні запропонованих послуг та подякували за надані консультації спеціалістам Києво-Святошинського районного центру зайнятості.


Назад