05.10.2018
Рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для ліцеїстів
Рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для ліцеїстів 4 жовтня рятувальники Київської області провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що у м. Боярка.
Влаштований для дітей захід проводився по запланованому сценарію і почався із шикування на плацу військового ліцею, знайомства, озвучування цілей проводження даного заходу та інструктажу. По команді керівника закладу ліцеїсти розійшлись по спальним приміщенням. Через годину пролунав тривожний дзвінок. Учні 8-9 класів організовано та оперативно покинули приміщення. Після евакуації та переклику, виявилось, що в ротах є відсутні. Не усі ліцеїсти змогли покинути приміщення через сильне задимлення умовної пожежі і аби врятуватися від вогню, хлопці чекали на приїзд рятувальників на даху будівлі. По прибуттю чергового караулу на місце, вогнеборці негайно розпочали роботу по рятуванню учнів. За допомогою авто драбини дітей евакуювали з даху цілими та неушкодженими. Після чого приступили до ліквідації умовної пожежі в самому приміщенні.
На другій стадії заходу ліцеїсти-богунівці прослухали повчальну лекцію від піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення про вибухонебезпечні та підозрілі предмети. Були показані технічні знаряддя за даною тематикою. Після чого усі охочі мали змогу більш детально ознайомитись з екіпіруванням піротехніків, примірявши його та потримавши в руках детально розглянути.
Також рятувальники роз’яснили правила пожежної безпеки, правила поводження в небезпечних ситуаціях. Учасниками акції стали понад 300 ліцеїстів і кожен з них мав змогу більш детальніше ознайомитися з пожежною справою, примірявши спеціальний одяг пожежних та спробувавши самостійно з брайндспойту загасити умовну пожежу.
IMG_4958.JPG
IMG_4966.JPG

Назад