04.10.2018
Голова РДА провела особистий прийом громадян
Голова РДА провела особистий прийом громадян Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела особистий прийом громадян, під час якого обговорила з мешканцями району важливі соціальні питання. Основні проблеми, з якими звертались громадяни,– особливості освітнього процесу, надання матеріальної допомоги на лікування, земельні питання, а також пошук можливостей виділення або будівництва житла учасникам АТО. Незважаючи на те, що не всі питання належать до компетенції голови РДА, жителі району отримали консультації та детальні роз’яснення.
Також до голови РДА звернувся представник релігійної громади у Боярці з проханням підтримати ідею проведення святкових заходів з нагоди міжцерковного Свята Подяки. Метою цих заходів є духовний розвиток жителів району, особливо ціннісно орієнтоване виховання молодого покоління.
Мирослава Смірнова підтримала цю ініціативу та наголосила на тому, що церква має стати інститутом духовного розвитку українців.
«Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які потрібно спрямувати у правильне русло. Саме від того, які моральні якості та духовні цінності ми сформуємо як наставники молодих людей, залежатиме майбутнє нашої держави. Церква – це ключовий осередок єднання українського суспільства», - прокоментувала вона.
2222.jpg
3333.jpg

Назад