01.10.2018
Києво-Святошинський район приєднався до Всеураїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди»
Києво-Святошинський район приєднався до Всеураїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди» В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігаються з днем християнських  свят Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для  батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Сьогодні в таких українських родинах району зростає 181 усиновлена дитина. Зберігаючи таємницю усиновлення, ми не можемо назвати цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності і милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім`ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов`язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.
Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам`ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – це наша спільна мета, обов`язок суспільства, держави.  Традиційно вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення. Усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину. Дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування.

З метою привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім`ї громадян України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проводиться Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди».

Акція-флешмоб  проводиться на Софіївській площі в м. Києві.

У призначений час у всіх регіонах Київської області проводяться флешмоби щодо підтримки  та презентації Дня усиновлення «Усиновлення – це любов назавжди».

Києво-Святошинський район приєднався до Всеураїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди». 150 дітей Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного об`єднання «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» приєднались до учасників Всеукраїнської акції.
Акцію-флешмоб приурочили до «Дня  усиновлення», доброті, повазі  та любові до  найрідніших людей - своїх  батьків.
          

Назад