27.09.2018
Мирослава Смірнова: Ми розширюватимемо єдину районну систему відеонагляду для підвищення рівня безпеки на місцях
Мирослава Смірнова: Ми розширюватимемо єдину районну систему відеонагляду для підвищення рівня безпеки на місцях Відбулася колегія райдержадміністрації під керівництвом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова. У нараді також взяли участь заступник голови РДА Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко і Дмитро Гусятинський, керівники районних структур, начальники структурних підрозділів РДА, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.
Відповідно до порядку денного першим заслухали звіт начальника Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління нацполіції у Київській області Валерія Євтушенка про стан боротьби зі злочинністю у районі. Він повідомив, що показники розкриття злочинів значно покращилися. Швидкому та ефективному розкриттю злочинів сприяє встановлення та підключення до єдиної районної системи відеонагляду камер спостереження в місцях великого скупчення людей, місцях підвищеної небезпеки, біля державних установ, а також просто на вулицях населених пунктів. Такі відеокамери були встановлені місцевими радами з ініціативи райдержадміністрації та райради.
Голова РДА та голова райради подякували начальнику райвідділу за ефективну роботу у непростий час, а також наголосили, що саме завдяки злагодженій і конструктивній роботі райдержадміністрації, райради, місцевих рад та поліції вдасться досягти позитивних результатів у питаннях безпеки наших громадян.
Про співпрацю РДА з громадськими організаціями району доповіла завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і ЗМІ РДА Анна Маркіна. Вона повідомила, що на території району активно функціонують ветеранські організації, організації воїнів-афганців, воїнів АТО, організації інвалідів ЧАЕС, дитячі громадські організації. З районного бюджету для підтримки найбільш потужних ГО було виділено понад 300 тис. грн. Адміністрація співпрацює з Громадською радою, бере участь у засіданнях, надає інформаційну, консультативну допомогу.
Для налагодження партнерських відносин РДА з громадськістю в районі ухвалили Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки. У межах вказаної програми в районі був проведений конкурс проектів, розроблених ГО. 100 тис. грн розподілили між двома переможцями конкурсу: ГО «Почни з себе» для реалізації проекту «Інклюзія в житті» та БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів» для реалізації проекту «Підготовка молоді до подружнього життя».
Мирослава Смірнова подякувала громадській організації «Гайдамацький край», волонтери якої постійно допомагають учасникам АТО, возять допомогу в зону АТО. “Нашим хлопцям потрібна підтримка і допомога. Виїзди в зону бойових дій – це можливість переосмислити свою роботу і пам’ятати постійно про величезну ціну миру”, - прокоментувала голова РДА.
Також керівники району запросили усіх учасників наради на районний фестиваль, присвячений Дню захисника Вітчизни, який відбудеться 6 жовтня в Боярці. Це спільний проект з громадськими організаціями та волонтерами.
«Запрошуємо усіх учасників АТО і їх родини долучитися до фестивалю. Прошу максимально серйозно віднестися до цього заходу і висловити свою повагу нашим захисникам», - додав Вадим Гедульянов.

У межах порядку денного схвалили проект Програми розвитку фізичної культури і спорту Києво-Святошинського району на 2018-2022 роки.
«Ми багато працюємо для розвитку фізичної культури і спорту в районі. Хочемо створити хороші умови для занять спортом в кожному населеному пункті, а також показати, що у Києво-Святошинському районі спортом займатися престижно» - звернулася до присутніх Мирослава Смірнова.
Варто зазначити, що для спортивних занять в населених пунктах району вже є спортмайданчики «Street fight» у Боярці, Вишневому, незабаром відбудеться відкриття у Святопетрівському і Гатному. Мультифункціональний спортмайданчик нещодавно відкрили у Дмитрівці.
Члени колегії підтримали пропозиції змін до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік. Вони будуть подані на чергову сесію районної ради.
Наостанок схвалили проект Цільової програми захисту населення і територій Києво-Святошинського району Київської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки. Метою Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, запобігання надзвичайним ситуаціям, належне функціонування місцевої системи централізованого оповіщення, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації.
2.jpg
4.jpg

Назад