25.09.2018
Мирослава Смірнова: Якісні та доступні соціальні послуги – пріоритет в роботі РДА.
Мирослава Смірнова: Якісні та доступні соціальні послуги – пріоритет в роботі РДА. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела робочу нараду з начальниками управлінь і відділів РДА щодо пріоритетів у роботі та основних питань, які виникли на сьогодні. У робочій зустрічі взяв участь голова райради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівник апарату РДА Олександр Горін, а також начальник фінансового управління Наталія Краснощокова.
Обговорили питання охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, надання адміністративних послуг, а також ЖКГ.
Начальник відділу охорони здоров'я Києво-Святошинської РДА Роман Лява доповів про хід робіт з будівництва Білогородської медамбулаторії. Також він зупинився на питанні декларацій про вибір лікаря, 37% громадян вже підписали угоду, обравши свого лікаря. Закликаємо жителів району відповідально ставитися до власного здоров’я, визначитися з лікарем та підписати з ним декларацію для отримання фахової та своєчасної медичної допомоги.
Крім того, обговорили необхідність забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини доступом до захищеної мережі «Інтернет» для правильного збереження персональних даних.
Важливе питання – покращення якості, доступності та швидкості надання соціальних послуг населенню. Для цього Мирослава Смірнова доручила вивчити процедуру закупівлі автомобілів для управління соцзахисту. Вадим Гедульянов зауважив, що районна рада розділяє цю позицію та сприятиме швидкому вирішенню питання.
Про проведення ремонтних робіт в школах району і підготовку закладів освіти до початку опалювального сезону прозвітував начальник відділу освіти РДА Микола Івашко, зазначивши, що опалення буде увімкнено вчасно. Він також надав інформацію про функціонування класів групи продовженого дня у Вишневому. Голова адміністрації доручила організувати екскурсії для школярів в Національний парк «Межигір'я» під час осінніх канікул.
Заслухали начальника відділу культури РДА Дмитра Гончаренка щодо підготовки до проведення заходів, присвячених Дню захисника України, а також щодо організації і проведення святкування Дня вчителя та Всеукраїнського дня бібліотекаря. До Дня художника планується організація виставки в приміщенні РДА.
42504771_2206704022940850_6070444340226818048_o.jpg

Назад