19.09.2018
Мирослава Смірнова: Рятівник - це покликання від Бога
Мирослава Смірнова: Рятівник - це покликання від Бога 17 вересня у Боярці відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятувальника. Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала працівників районного підрозділу ДСНС з їх професійним святом.
«У цей день хочу подякувати вам за те, що ви мали мужність прийняти своє покликання від Бога, бо це не просто робота, це життєвий вибір, щоденне випробування на хоробрість. Вдячна вам, хлопці, за врятовані життя і відданість роботі», - звернулася голова РДА до рятувальників, а також подякувала родинам вогнеборців за розуміння такої нелегкої роботи.
За сумлінне виконання службових обов’язків подяки отримали старший лейтенант, начальник караулу 33 державної пожежно-рятувальної частини (м. Боярка) Іван Крисевич, старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник групи запобігання надзвичайним ситуаціям 9-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області (м. Вишневе) Віталій Олійник, сержант служби цивільного захисту, командир відділення 44-ї державної пожежно-рятувальної частини (смт Чабани) Іван Курмаз, старший прапорщик служби цивільного захисту, командир відділення 51-го державно-рятувального посту (м. Боярка) Сергій Клименко.
Також голова РДА зазначила, що з начальником Києво-Святошинського відділу ДСНС Олександром Козленком в райдержадміністрації та в районній раді є повне взаєморозуміння і співпраця, що на сьогоднішній день районний підрозділ завдяки коштам районного бюджету має сучасну техніку і ресурси виконувати свою роботу. А це запорука безпеки району.
.
22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg

Назад