18.09.2018
Мирослава Смірнова доручила привести у відповідність реєстр виборців у районі
Мирослава Смірнова доручила привести у відповідність реєстр виборців у районі Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступника Михайла Лєзніка, керівника апарату Олександра Горіна, керівників районних структур, начальників структурних підрозділів РДА, а також органів місцевого самоврядування.
«Формування остаточного реєстру виборців та підготовка виборчих дільниць, підготовка до опалювального сезону та формування пропозицій громад щодо пріоритетів у новому бюджетному році - це першочергові завдання у роботі», - зазначила голова адміністрації.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців РДА Лілія Данченко доповіла про роботу та стан забезпечення звичайних та спеціальних виборчих дільниць, що утворені на постійній основі.
У районі найбільша кількість виборців у Київській області - понад 160 тисяч громадян.
Щодо організаційно-технічного та фінансового забезпечення приміщень, де працюватимуть дільничі виборчі комісії, то органи місцевого самоврядування зобов’язані надати у користування все необхідне для ДВК відповідно до постанов Центральної виборчої комісії.
На місцях є органи реєстрації громадян, які некоректно заповнюють відомості та подають недостовірні персональні дані, роблячи грубі помилки в ПІБ та даті народження, а також надаючи невірну адресу місця реєстрації, що неприпустимо для подальшого формування списків виборців.
Мирослава Смірнова доручила провести навчальний семінар щодо ведення Державного реєстру виборців та підготовки ДВК до виборчого процесу, який згідно із законом розпочнеться за 90 днів до дня голосування, тобто 31 грудня.
Про роботу зі зверненнями громадян прозвітували Боярський міський голова, Малютянський сільський голова та начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Ірина Тлустенко.
У свою чергу, начальник Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Мельниченко повідомила про відсутність соціального працівника у штаті Боярської міської ради. Багато соціально незахищених сімей у місті потребують постійного соціального супроводу. Саме тому це питання потребує нагагального вирішення.
Крім того, заслухали заступника начальника Києво-Святошинського управління державної фіскальної служби Київської області Ігоря Дмитрієва щодо резервів та збільшення надходження податків та зборів до місцевих бюджетів громад району.
Для збільшення надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів необхідна тісна взаємодія між ОМС та працівниками податкової служби. Важливо вчасно вручати (надсилати) платникам податкові повідомлення-рішення про сплату плати за землю, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, транспортного податку.
Наостанок обговорили хід осінньо-польових робіт в аграрно-промисловому комплексі району.
2.jpg
3.jpg
4.jpg


Назад