18.09.2018
Михайлівка-Рубежівка відсвяткувала День села
Михайлівка-Рубежівка відсвяткувала День села Жителі Михайлівки-Рубежівки, що в Києво-Святошинському районі, відсвяткували День села.

На майданчику оновленої площі, що неподалік озера, зібралися жителі, які народилися в цьому селі, які приїхали сюди і залишився в ньому назавжди, зібралися ті, хто своєю самовідданою працею пише його літопис та свято зберігає традиції, а також численні гості.Розпочалися святкування з дитячої програми, яка відбувалася в ігровій локації парку. Численні розваги, батути, гірки, потішні аніматори — нікого не залишили байдужими, свідченням чого був дзвінкоголосий дитячий сміх.В окремих локаціях проводилися цікаві конкурси, зокрема “Битва Господинь” та “Міні Міс Рубежівка — 2018”.

Учасниці першого — змагалися у вправності приготування вареників — улюбленої багатьма страви української національної кухні. Вразило, що чоловіки досить уважно спостерігали за цим дійством, чи то переймаючи ази приготування страви, чи поклавши око на вправних господинь.А для наймолодших жителів Михайлівки-Рубежівки влаштували справжній конкурс краси “Міні Міс Рубежівка — 2018”.

Всіх учасниць нагородили подарунками, а найвправнішою і найпрекраснішою визнали: Надію Романюк, як кращу господиню і Анастасію Борисовець, як Міні-Міс Михайлівки-Рубежівки. По тому перейшли до офіційної частини. Жителів та гостей Михайлівки-Рубежівки привітали сільський голова Андрій Помазан, секретар сільської ради Катерина Пасюк, представники депутатського корпусу. Усі бажали миру, взаєморозуміння та злагоди.Разом із ними до святкувань долучилася й Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації. За її словами, село розвивається, квітне і має прекрасні перспективи.

Мирослава Михайлівна подякувала сільському голові за співпрацю, подарувала селу оригінальну й красиву карту Києво-Святошинського району з тим, щоб бачили і усвідомлювали, що жителі Михайлівки-Рубежівки є його невід’ємною частиною.Крім слів вітань, Мирослава Смірнова нагородила рубежан Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення та з нагоди Дня села. А ще справжнім подарунком для жителів Михайлівки-Рубежівки від адміністрації Києво-Святошинського району стала сучасна площа, на яку впродовж 2-х років із районного бюджету виділили 8 млн грн.“Надзвичайно рада бачити результати роботи, в яку вкладаються кошти. Всім жителям Михайлівки-Рубежівки хочу побажати взаєморозуміння, миру, єдності, мудрості, не вірити популістам, а довіряти тим людям, які роблять роботу, служать державі та жителям!” – наголосила очільниця РДА.Зі словами вдячності на адресу голови Києво-Святошинської райдержадміністрації за надання постійної допомоги воїнам АТО виступив голова місцевої спілки атовців. Зокрема він наголосив, що Мирослава Михайлівна завжди їх підтримує і допомагає: і на Сході, де точаться бої, і в тилу, за що від імені учасників бойових дій вручив Мирославі Михайлівні Подяку.

Після офіційної частини відбувся концерт, на якому глядачам свої яскраві виступи й пісні, що полюбилися дарували зірки вітчизняної естради Кирило Каплуновський, Вадим Олійник, Оля Цибульська та інші.Завершилися святкування запальною дискотекою.Прекрасна організація свята, цікава концертна програма та різноманітні конкурси забезпечили веселий, цікавий, насичений та незабутній відпочинок.
lgbshd7g5.png
shshhddshshhgshgshhdshgddshshhg.png
17-1.jpg

Фото Ольги Купрієнко та ІА “Погляд”
за матеріалами: https://www.poglyad.tv/svyato-yednosti-j-vzayemorozuminnya-myhajlivka-rubezhivka-vidsvyatkuvala-den-...


Назад