14.09.2018
Виїзна акція центру зайнятості у Святопетрівському
Виїзна акція центру зайнятості у Святопетрівському 12 вересня Києво-Святошинським районним центром зайнятості спільно з Вишнівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села Святопетрівське.
У заході взяли участь представники сільської ради, мешканці села та представники місцевих підприємств.
Учасники заходу мали змогу ознайомитись з соціальними послугами та видами забезпечення, які надає служба зайнятості. Отримали детальні консультації щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, організації та проведення громадських робіт.
Бажаючі ознайомились з пропозиціями роботодавців регіону в потребі робочої сили. Надана консультативна інформація від Вишнівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Такі виїзні заходи сприяють розширенню інформованості сільського населення, посиленню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Назад