12.09.2018
Мирослава Смірнова: Потрібно працювати для людей, а не гратися в політику і рейтинги
Мирослава Смірнова: Потрібно працювати для людей, а не гратися в політику і рейтинги Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової щодо поточних питань роботи апарату, структурних підрозділів та співпраці з районними структурами.
Про роботу районного Центру зайнятості за підсумками 8 місяців 2018 року доповів директор Андрій Іванов.
Мирослава Смірнова подякувала йому за компетентну роботу та змістовний і насичений прийом польської делегації у Центрі. «Польські колеги були вражені рівнем організації роботи Центру зайнятості, якістю професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних, рівнем залучення роботодавців, а також умовами, які створені для пошуку роботи для людей з обмеженими можливостями», - прокоментувала голова адміністрації.
Також зосередили увагу на ході призову на військову службу за контрактом та про хід осіннього призову до ЗСУ в районі.
Голова РДА подякувала керівникам органів місцевого саморядування, які шукають можливості для підтримки учасників АТО. «Потрібно працювати для людей, а не гратися в політику і рейтинги», - сказала вона.
Варто зазначити, що на сьогодні військовослужбовці з нашого району при підписанні контракту отримують 22 тис. грн.
Наостанок заслухали доповідь про стан заборгованості по заробітній платі на підприємствах, в установах і організаціях району.
Обговорили стан виконавської дисципліни в РДА.
TT.jpg
HH.jpg
GG.jpg
D.jpg


Назад