11.09.2018
Спортарена Favorite Fit у Вишневому розпочала набір у секції: День відритих дверей відвідали керівники району
Спортарена Favorite Fit у Вишневому розпочала набір у секції: День відритих дверей відвідали керівники району 8 вересня в унікальній спортивній арені Favorite Fit розпочався набір у секції. День відкритих дверей, приурочений Дню фізичної культури і спорту, відвідали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.

«Ми приділяємо велику увагу розвитку спорту в районі, щоб наші діти виростали здоровими, сильними та успішними. Паралельно реалізовуємо багато спортивних проектів як для дітей, так і для дорослих, оновлюємо матеріально-технічну базу спортоб’єктів. Надзвичайно приємно бачити тут, у нашій спортивній Арені, так багато людей, особливо дітей. Адже саме з думкою про них 12 вересня минулого року ми розпочали будівництво цього закладу. Менше ніж за рік унікальна Арена Favorite Fit радо відкриває двері для майбутніх чемпіонів. Вірю, що вона стане осередком спорту і нових перемог, буде максимально наповнена дітьми», - звернулася до присутніх голова РДА та привітала тренерів, спортсменів з Днем фізичної культури та спорту.

В Арені відкриті секції з дзюдо, тхеквондо, боксу, фехтування та художньої гімнастики. Аби полегшити вибір виду спорту для майбутніх спортсменів, в цей день гості побачили показові виступи та майстер-класи з фехтування (тренер-викладач Максим Тур), баскетболу (тренер-викладач Ігор Круподьоров), настільного тенісу (старший тренер-викладач Петро Шишков), дзюдо (старший тренер-викладач Віктор Мужчина), біатлону (старший тренер-викладач Тетяна Попова). Перед гостями також виступили тренери та батьки юних спортсменів, які вже займаються в районній спортивній школі, та запросили обрати для себе вид спорту.

«Для нас надзвичайно важливо, щоб наші діти виховувались, вчились і займались спортом в комфортних умовах. Щоб вони пишалися тим, що є жителями Києво-Святошинського району і з гордістю представляли його по Україні та на міжнародній спортивній арені. Цієї принципової позиції ми намагаємось дотримуватись не тільки в питаннях розвитку спорту, а й інших галузей. Ми сьогодні будуємо об’єкти, аналогів яким дійсно не має в нашій державі. І пишаємось, що саме наш район є одним найспортивнішим на Київщині. Вітаю всіх дотичних до спорту зі святом. Бажаю впевнено йти вперед і нових перемог», - зазначив Вадим Гедульянов.

Не обійшлося без подарунків. Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали штангу районній ДЮСШ. Також вони з нагоди професійного свята відзначили працівників фізичної культури та спорту почесними відзнаками.

Запрошуємо на тренування до Арени, що знаходиться у Вишневому по вул. Машинобудівників, 3-А (ДЮСШ)!
222.jpg
444.jpg
333.jpg


Назад