07.09.2018
Районна рада підтримала зміни до бюджету, запропоновані райдержадміністрацією!
Районна рада підтримала зміни до бюджету, запропоновані райдержадміністрацією! 6 вересня відбулося позачергова 29-а сесія Києво-Святошинської районної ради під головуванням очільника райради Вадима Гедульянова. В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівник фінансового управління Наталія Краснощокова, керівники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів РДА та служб району.
Найперше, депутати районної ради ухвалили рішення щодо присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району Володимиру Погребному та Миколі Глухому (посмертно). Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого героя.

Одним з найважливіших питань порядку денного стало внесення змін до районного бюджету. Депутати погодили запропоновані РДА зміни, відповідно яких будуть виділені додаткові кошти на придбання обладнання для Білогородської амбулаторії, виплати надбавок і премій медпрацівникам, будівництво спортивного майданчика у Вишнівській школі №4, купівлю обладнання для шкіл у Бузовій та Софіївській Борщагівці. Також надано субвенції на будівництво Чабанівської школи, дитсадка та дитмайданчика у Крюківщині, розробку проектно-кошторисної документації дитячого садочку та ремонт дороги у с. Петрушки.

Підтримали й питання щодо перетворення комунальних закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства. Адже це – обов’язкова умова і одне із стратегічних завдань медичної реформи. Рішення стосуються Районної стоматологічної поліклініки, Центру первинної медико-санітарної допомоги, Центральної районної лікарні.

«На цій сесії при прийняли стратегічно важливі для району рішення. Дякую депутатському корпусу за розуміння, принципову позицію, конструктив. Окрема подяка голові райдержадміністрації Мирославі Смірновій за єдину позицію в питаннях розвитку нашого району. Завдяки злагодженій роботі, вже сьогодні ми бачимо конкретні результати своєї праці. В районі будуються та ремонтуються заклади освіти, охорони здоров’я, культури, спорту. Район розвивається. І це головне!», - наголосив голова районної ради.

У свою чергу голова РДА зазначила: «Дякую депутатському корпусу за злагоджену позицію у питанні розвитку району. Ухвалені рішення дадуть можливість виділяти кошти на заклади соціальної сфери, а також на розвиток місцевих громад. Дуже важливо, що органи місцевого самоврядування вже зараз отримують досвід роботи з великими проектами та бюджетними коштами. Бюджетний рік завершується, тому в наших інтересах максимально ефективно використати фінансування для розвитку району».

Також на сесії доповнили програму розвитку району. Відтак, було внесено зміни до Програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2018 рік та Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району.
22.jpg
333.jpg
444.jpg

Назад