05.09.2018
Оцінити стан справ на місцях найкраще можна саме на прийомах громадян
Оцінити стан справ на місцях найкраще можна саме на прийомах громадян Сьогодні на виїзному прийомі громадян у Дмитрівці сконцентрувалися на соціальних питаннях. Обговорили нагальні потреби школи, дитсадка, а також розвиток спортивного напряму.
На наступний рік планується утеплення Дмитрівської школи. Для цього ще минулого року за дорученням голови РДА Мирослави Смірнової був проведений енергоаудит усіх навчальних закладів.
Значний обсяг робіт у школі виконано цього року. Проведено поточний ремонт класних кімнат, коридорів та допоміжних приміщень. Завершується укріплення будівлі школи, яка до цього перебувала в аварійному стані. На ці роботи з районного бюджету виділено понад 2 млн грн.
Для учнів початкових класів придбано понад 50 комплектів парт, необхідний дидактичний матеріал, технічне обладнання та комплект «Робоче місце вчителя». Закуплено коркові дошки для виставки дитячих робіт і змінної навчальної інформації, забезпечено 3 робочих місця вчителя та ігрові комплекти «Лего» для впровадження концепції «Нова українська школа».
Також обговорили роботу сільського дитсадка. Дуже потужний навчальний заклад на 9 груп має одну інклюзивну групу та дві логопедичні. Тож голова РДА дала доручення начальнику відділу освіти сприяти у введенні в штат додаткової посади логопеда.
Дітей у школі і садочку багато. У Дмитрівській школі у цьому році введено навчання у дві зміни. Дитсадок відвідує близько 200 дітей. Така ситуація спричинена тим, що у сусідньому Ірпені не вистачає шкіл та дитячих садків, тому діти змушені їздити у найближче село.
Крім того, голова адміністрації Мирослава Смірнова прийняла в РДА потерпілих внаслідок діяльності компанії «Дніпровський круг».
"Загалом дуже приємно чути слова від людей подяки за вже пророблену роботу. Це найкраща мотивація", - зазначила Мирослава Смірнова.
2.jpg
33.jpg
3.jpg

Назад