30.08.2018
На запрошення голови РДА делегація з Познанського повіту відвідала Києво-Святошинський район
На запрошення голови РДА делегація з Познанського повіту відвідала Києво-Святошинський район Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова запросила делегацію з Познанського повіту Республіки Польща для обміну досвідом.
Ще 10 років тому була укладена Угода про партнерство і співробітництво. Проте саме у цьому році відновлена продуктивна ділова співпраця, налагоджені партнерські зв’язки. Серед членів делегації: Познанський староста Ян Ґрабковський, його заступник Томаш Лубінський, скарбник повіту Рената Цюрлік, секретар повіту Маґдалена Бучковська, прес-секретар Катажина Возінська-Ґрач, керівник відділу закордонної співпраці і популяризації підприємництва Томаш Моравський, заступник голови Ради повіту у Познані Кшиштоф Робашинський, а також депутат повіту Мірослав Вєльох.
22 серпня делегати з офіційним візитом відвідали райдержадміністрацію. Голова РДА Мирослава Смірнова спільно з головою районної ради Вадимом Гедульяновим, своїми заступниками Артемом Кошиком і Михайлом Лєзніком та керівником апарату РДА Олександром Горіним ознайомили гостей із особливостями Києво-Святошинського району, специфікою географічного розташування, адміністративно-територіальним устроєм, соціально-економічними показниками, пріоритетами в освіті, охороні здоров’я, культурі, а також розповіли про найпотужніші підприємства в районі.
“Пишаюся тими ініціативами, які наша команда втілила в життя за останні роки. Ми працюємо для налагодження та розширення якісних міжнародних зв’язків. Хочеться відійти від формалізму і зосередитися на конкретних проектах та корисних ініціативах. Район активно розвивається, що відзначили і гості з Польщі. Маємо розуміти, що ми – потужна незалежна держава, яка будує громадянське суспільство, а не чиїсь “молодші брати”. Геніальна Ліна Костенко писала, що комплекс меншовартості – це хвороба. А ми сьогодні будуємо здорову націю. Це був дуже насичений візит. Впевнена, що представники Польщі мають комплексне розуміння того, наскільки серйозною є робота в районі, і якими глобальними є зміни в країні”, - прокоментувала Мирослава Смірнова.
Згодом делегація більш докладно ознайомилася з роботою найпотужніших підприємств району, зокрема під час екскурсії на завод з виготовлення молочної продукції ПрАТ "Вімм-Білль-Данн Україна" (PepsiCo) у Вишневому та на завод з виготовлення систем вентиляції і кондиціювання повітря «VENTS» у Боярці.
Також гості з Польщі відвідали районний Центр зайнятості населення, управління фінансів, казначейства. Інформативним став візит до Центру надання адмінпослуг району. Сфера надання послуг є чи не найважливішою складовою
Завітали у Петропавлівську Борщагівку, де оглянули Центр розвитку дитини «Апельсин», нову сучасну медичну амбулаторію, футбольне поле «Козак-Арена», дитячий розважальний центр «Дитяча планета» та інші інфраструктурні об’єкти в селі.
Із новозбудованих об’єктів відвідали медичну амбулаторію у селі Білогородка, а також унікальну спортивну арену Favorite Fit. Ці проекти реалізовані за кошти районного бюджету.
Делегати зустрілися з керівниками органів місцевого самоврядування, які розповіли про особливості децентралізації в Україні та роботи на місцях. У робочих зустрічах взяли участь Вишнівський міський голова Ілля Діков, Петропавлівсько-Борщагівський сільський голова Олексій Кодебський, Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, Білогородський сільський голова Максим Зуєв, Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич та Лісниківський сільський голова Олександр Гладуш.
Гості з Познанського повіту відзначили інтенсивність розвитку району: прогресивну роботу у соціальній сфері, розвиток підприємництва, благоустрій територій, зокрема дороги. “Вражають темпи будівництва соціальних об’єктів, особливо спортивної арени та Білогородської амбулаторії”, - прокоментувала прес-секретар повіту.
Познанський староста зазначив, що він захоплений тим, що в Україні молоді люди приходять до влади, відповідно змінюються підходи до розуміння управлінської діяльності, є нове мислення і бачення в українському політикумі. “На жаль, в Польщі з цим проблема. Молодь відсторонюється від політичного процесу”, - закцентував увагу Ян Ґрабковський, додавши, що Україна – сучасна європейська держава з великими можливостями. “Якби ми не знали ваших проблем, того, що триває війна, то ніколи б не сказали, що ці проблеми є, – ми бачимо розвиток і ефективні зміни. Тому Познанський повіт буде надійним партнером в усіх починаннях Києво-Святошинського району” – додав він.
Мирослава Смірнова та Ян Ґрабковський домовилися про ділову співпрацю в подальшому, обговорили шляхи впровадження спільних проектів у сфері освіти, культури, спорту, можливості міжнародного досвіду для молоді.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpgНазад