27.08.2018
Свято Незалежності у Києво-Святошинському районі
Свято Незалежності у Києво-Святошинському районі 26 серпня у Вишневому відбулося масштабне святкування 27-ї річниці Незалежності України. Фестиваль «Браття українці» об’єднав на одній сцені гурти “Козацькі забави”, “Нумер 482” (з програмою “Добрий ранок, Україно!»), а також Вову Гейзера у супроводі “Національного Академічного оркестру України”.
Виступи автентичних українських виконавців, пізнавальні та розважальні локації створили незабутню атмосферу свята.
З привітаннями до усіх учасників заходу звернулися організатори святкування: голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
«Щиро вітаю вас з Днем незалежності! Бажаю усім нам бути сильними і мужніми. Не боятися та гідно давати відсіч як внутрішнім ворогам, які намагаються розхитати ситуацію, так і зовнішнім. Світла пам'ять воїнам, котрі віддали свої життя за незалежність України. Дякую всім, хто сьогодні працює для розвитку громад - завдяки вам наш район розвивається і процвітає. Щира подяка освітянам, медикам, працівникам культури, пенсіонерам, які вірять в краще майбутнє для нащадків. Хочу побажати вам міцного здоров’я, Божої опіки, радості та добра», - звернулася Мирослава Смірнова та зупинилася на нещодавніх здобутках у соціальній сфері. Зокрема, це завершення будівництва унікального об’єкта спортивної арени Favorit Fit, відкриття нового дитячого садочка «Колобок» у Вишневому. Також голова РДА зазначила, що до кінця року заплановано відкриття дитячих садочків у Крюківщині, Софіївській Борщагівці та Шпитьках, школи в Петропавлівській Борщагівці та амбулаторії у Білогородці.
Керівники району вручили подяки жителям, щоденна робота і досягнення яких змінюють район на краще.
«Свято незалежності – це особливий і величний день для кожного українця. Це – символ перемоги українського народу у складній багаторічній боротьбі за свою незалежність, за право визначати свій шлях і бути господарями у своїх домівках. В цей день хочу сказати слова вдячності чоловікам та жінкам, які багато років тому боронили нашу державу. Подяка українським воїнам, які у ці хвилини на передовій захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Адже саме в ці секунди вони платять дорогу ціну за те, щоб ми жили під мирним небом. Бажаю воїнам якнайшвидше повернутися до своїх родин цілими і неушкодженими, з такою бажаною перемогою. Зичу нашій державі розвитку, перемог на шляху становлення української державності, а нашому народу – миру, злагоди, взаєморозуміння і Божого благословення на довгі роки щасливого, заможного життя», - привітав гостей заходу Вадим Гедульянов.Також в межах фестивалю усі охочі могли відвідати виставку експозиції “Історія становлення української нації”, ярмарок виробів талановитих майстрів України, авторські майстер-класи з виготовлення handmade-виробів.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg


Назад