08.08.2018
Пожежні-рятувальники регулярно проводять профілактичні заняття з дітьми
Пожежні-рятувальники регулярно проводять профілактичні заняття з дітьми Головне управління ДСНС України у Київській області приділяє велику увагу роботі з дітьми. Співробітники всіх підпорядкованих підрозділів управління постійно проводять з ними профілактичну роботу.
Так, 8 серпня в рамках проекту обласної дитячої школи безпеки «KidSafe», фахівці ДСНС Києво-Святошинського району разом з психологічною службою ГУ провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» для вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Отчий Дім”.
Спочатку бійці 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе демонстрували малечі роботу спеціальної техніки, роз'яснювали для чого і як використовується обладнання, які засоби порятунку людей застосовують у різних надзвичайних ситуаціях. Діти побачили на власні очі “чим дихає” справжній вогнеборець. Після екскурсії, на дітей чекала розважальна частина заходу, у якій всі бажаючі могли взяти участь у веселих конкурсах та змаганнях, посидіти у пожежному авто і подивитись на гасіння справжнього полум’я.
Отак непомітно і пролетіли пів дня за розвагами і навчанням, між ділом та відпочинком... а все тому, що поєднати приємне з корисним, присутнім сьогодні, вдалось майстерно, як завжди!

Назад