08.08.2018
Презентація вакансій ТОВ "ВЕНБЕСТ"
6 серпня 2018 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено презентацію вакансій ТОВ «ВЕНБЕСТ».
ТОВ «ВЕНБЕСТ» - провідна компанія на ринку приватних охоронних послуг. На сьогоднішній день Група Компаній «ВЕНБЕСТ» забезпечує і закриває повний цикл послуг з охорони та забезпечення безпеки об’єкта або суб’єкта. Починаючи від проектування та монтажу систем, закінчуючи фізичною охороною.  Компанія надає послуги з технічної охорона об’єктів усіх категорій складності, проектування, монтажу, налагодження і ремонту технічних систем безпеки, технічний нагляд за установками протилежної автоматики об’єктів, цілодобове оперативне реагування, охорона і супровід цінних вантажів і фізичних осіб, супутникові системи охорони рухомого майна, фізична охорона об’єктів із забезпеченням пропускного і внутрішньо об’єктного режимів, забезпечення безпеки масових заходів.
Представник Групи Компаній «ВЕНБЕСТ» Наталія Бадьорова - фахівець з корпоративного навчання, поінформувала шукачів роботи, про вакансії та основні вимоги до кандидатів. Компанія гарантує офіційне працевлаштування, стабільну та гідну заробітну плату, можливість кар’єрного росту, корпоративний мобільний зв’язок, повний соціальний пакет.
У заході взяли участь 20 осіб з числа безробітних, з них двоє осіб виявили бажання більш детально поспілкуватись. Захід пройшов в дружній, доброзичливій атмосфері.
Проведений захід є актуальним, як для громадян, які шукають роботу так і для роботодавців зацікавлених у підборі кадрів.
Назад