07.08.2018
На часі питання попередження сімейного неблагополуччя та надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах
На часі питання попередження сімейного неблагополуччя та надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах 7 серпня відбулась апаратна нарада за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, начальників структурних підрозділів РДА, керівників районних служб, а також керівників органів місцевого самоврядування.
У ході наради зупинилися на питанні стану виконавської дисципліни в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування.
Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Войтул доповів про хід жнив у сільськогосподарських підприємствах району Київської області.
Детально зупинилися на питанні надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах. Директор
Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Мельниченко доповіла про проведену роботу за підсумками І півріччя 2018 року. Вона наголосила, що за звітний період працівниками центру відвідано 1111 сімей/осіб з них 573 сімей/осіб з дітьми, які проживають на території району. На обліку в Центрі перебуває 573 сім’ї та особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, в них 705 дітей. Охоплено соціальним супроводом 74 сім’ї.
На виконання Районної цільової програми з надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю та дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у 2018 році опрацьовано 95 заяв для виплати матеріальної допомоги 96 дітям району з інвалідністю підгрупи А, а також 16 заяв прийомних батьків та батьків-вихователів ДБСТ для виплати допомоги 57 дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в ДБСТ та прийомних сім’ях. Виплачено матеріальної допомоги у сумі 1245000,00 грн.
Також заступник військового комісара райвійськкомату Костянтин Лялька прозвітував про стан виконання заходів щодо призову на військову службу за контрактом за підсумками 7 місяців 2018 року.
Наостанок начальник управління Держспоживслужби України у Києво-Святошинському районі Микола Ляпунов доповів, що останнім часом почастішали випадки гострих кишкових інфекцій та отруєння людей після вживання ними шаурми. Тому, з метою запобігання випадків інфекційного захворювання та масового отруєння людей, було рекомендовано керівникам органів місцевого самоврядування переглянути дозвільні документи на продаж вуличної їжі та місце розташування цих торгових точок.
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
Назад