01.08.2018
РДА, ДСНС та ОМС ведуть роботу по підвищенню рівня пожежної безпеки в дитсадках
РДА, ДСНС та ОМС ведуть роботу по підвищенню рівня пожежної безпеки в дитсадках У Києво-Святошинській райдержадміністрації за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, начальників структурних підрозділів адміністрації, керівників районних структур, а також керівників органів місцевого самоврядування відбулася апаратна нарада. Під час робочої зустрічі особисто прозвітували про роботу зі зверненнями громадян у першому півріччі Лісниківський та Шпитьківський сільські голови Олександр Гладуш та Надія Грищенко, а також начальник відділу охорони здоров'я РДА Роман Лява.
Варто зазначити, що усі звернення в межах компетенції уповноваженого органу вирішуються своєчасно, в терміни, передбачені Законом України «Про звернення громадян», надаються роз`яснення відповідно до вимог чинного законодавства.
За дорученням голови РДА Мирослави Смірнової це питання на постійному контролі. Особлива увага приділяється вирішенню проблем,з якими звертаються інваліди, ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, учасники АТО.
Важливим питанням стало забезпечення пожежної безпеки у дошкільних навчальних закладах району та про стан протипожежного водопостачання на території Києво-Святошинського району Київської області. Заступник начальника районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Юрій Кириченко доповів, що наразі за дорученням голови РДА Мирослави Смірнової спільно з керівниками ОМС ведеться робота по усуненню недоліків та підвищенню рівня пожежної безпеки у соціальних закладах.
Також розглянули питання щодо надання соціальних послуг Києво-Святошинським територіальним центром соціального обслуговування з урахуванням визначених потреб адміністративно-територіальних одиниць і одиноких непрацездатних громадян та інвалідів за підсумками першого півріччя 2018 року.
Наостанок обговорили протиепізоотичну ситуацію у Києво-Святошинському районі та стан підписки на районну газету «Новий день» за перше півріччя 2018 року.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад