30.07.2018
 Круглий стіл відбувся у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості
 Круглий стіл відбувся у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості

26 липня 2018 року, у залі засідань Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулось засідання «круглого столу» за участі директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука та начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Олексія Шевченка. Під час засідання узгодили план проведення спільних заходів з метою надання правової допомоги, розглянули основні напрями співпраці між організаціями, проблемні питання захисту прав незахищених громадян.
З початку року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались понад 10 тис. громадян з числа соціально уразливих, - зазначив Денис Дармостук. – З них 2,9 тис. осіб працевлаштовано. 26 осіб виявили бажання самим стати роботодавцями та відкрили власну справу, отримавши допомогу від служби зайнятості».


 Круглий стіл відбувся у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості


Після засідання «круглого столу» представники Головного територіального управління юстиції у Київській області презентували проект «Я маю право» під час проведення семінару з безробітними громадянами та надали безкоштовні юридичні консультації.
В заході взяли участь 30 безробітних громадян.
Семінар пройшов жваво, у формі дискусії, оскільки дана тема на сьогодні є актуальною для багатьох. На всі запитання безробітні громадяни отримали повні, обґрунтовані відповіді.
Учасники заходу подякували за організований захід, а також висловили надію, що їх і надалі будуть запрошувати на семінари такого рівня, де безробітні громадяни зможуть відкрити для себе багато нового та цікавого для практичного використання в своєму повсякденному житті.


Назад