25.07.2018
Мирослава Смірнова: Додаткові субвенції отримали ті громади, які зуміють ефективно їх використати
Мирослава Смірнова: Додаткові субвенції отримали ті громади, які зуміють ефективно їх використати У вівторок, 24 липня, відбулося засідання позачергової 28-ї сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання під головуванням очільника районної ради Вадима Гедульянова. В засіданні взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, керівники структурних підрозділів РДА, районних служб та відомств, органів місцевого самоврядування.

Під час сесії Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов вручили почесні відзнаки «Герой-захисник Вітчизни Києво-Святошинського району» воїнам, які захищали територіальну цілісність та суверенітет держави на Сході – Анатолію Скрицькому, Анатолію Шафранському та Максиму Бутоліну. Також Почесною відзнакою Києво-Святошинської районної ради нагородили Миколу депутата Татуревича.

Відтак, депутати прийняли зміни та погодили ряд районних програм. Зокрема, зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту, Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури, Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів, «Турбота», «Діти України», Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО та не є військовослужбовцями. Затвердили Програму розвитку та функціонування системи освіти на 2018-2020 роки, Програму щодо залучення інвестицій у Києво-Святошинському районі на 2018-2020 роки, Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Києво-Святошинського району на 2018 рік, Програму організації харчування учнів закладів загальної, середньої освіти на 2018-2019 роки, Програму зайнятості населення на 2018-2020 роки.

Окрім того, було внесено зміни районного бюджету на 2018 рік. Серед запропонованих РДА змін – понад 3 млн грн субвенцій органам місцевого самоврядування, додаткові кошти на утримання ДНЗ, в тому числі й тих, що відкриються вже з цього навчального року, та клубних закладів. Виділили фінансування на проведення капітальних ремонтів, придбання комп’ютерної техніки та інвентарю у закладах освіти, а також для придбання обладнання та інвентарю для закладів культури.

«Виконання програми соціально-економічного розвитку району в деяких населених пунктах району просто жахливе. Так, наприклад, в м. Боярка за перше півріччя її виконання становить всього 0,6%. Зі запланованих 46 млн грн використано трохи більше 300 тис. грн. Що заважає міській раді вчасно освоїти кошти на потреби громади? Кошти розподіляємо так, щоб кожен населений пункт мав змогу розвиватися. Тим не менше, є ті, які працюють на результат, а є навпаки. Додаткові субвенції отримали ті громади, які зуміють ефективно їх використати», - наголосила голова райдержадміністрації.

Серед важливих рішень – передача об’єкта «Спортивна арена Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4» Києво-Святошинській районній дитячо-юнацькій спортивній школі. Відтепер, вона є частиною районної ДЮСШ. За пропозицією ОМС депутати проголосували за надання дозволу відділу освіти передавати в оренду шкільні автобуси на місця. Також були продовжені терміни дії контрактів з деякими директорами комунальних підприємств та закладів району.

«Не зважаючи на спроби деяких окремих особистостей розхитати стабільність роботи районної ради, конструктивна більшість ради – єдина та непохитна. Нас обирали для того, щоб ми працювали на благо своєї громади, приймали необхідні для функціонування району рішення. Радий, що в нашій роботі вдалося максимально мінімізувати політику і зосередитись на завданнях, які перед нами ставлять люди. Сьогодні були підтримані подані РДА зміни до бюджету та ряд програм і змін до них, необхідних для забезпечення життєдіяльності києво-святошинської громади», - зазначив голова районної ради.

В ході засідання також заслухали звернення волонтера Наталії Долгової щодо ситуації в м. Боярка в питанні виділення землі під багатоповерхову забудову в обхід думці громади та з ігноруванням інтересів ветеранів АТО.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
8.jpg

Назад