24.07.2018
Мирослава Смірнова: Вимагаю пришвидшити темпи виконання робіт по Вишнівській школі №1
Мирослава Смірнова: Вимагаю пришвидшити темпи виконання робіт по Вишнівській школі №1


Ще 17 липня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов на спільній нараді підняли перед обласним керівництвом одне з найпріоритетніших питань для району - будівництво Вишнівської школи №1,  замовником якого є саме область.

У результаті сьогодні Мирослава Смірнова зустрілася із заступником голови КОДА Юрієм Денисенком вже на об’єкті. До наради долучилися міський голова Вишневого Ілля Діков, а також активні жителі міста, мами, які переживають, де навчатимуться їхні діти.
«Минулого року ми виділили понад 23 млн грн, які так і не були освоєні. Ці кошти ми могли піти на садочки, інші школи, лікарні чи будинки культури. У результаті ж просто пролежали на рахунках. У цьому році знову виділили 5 млн грн. Відповідно я хочу бачити конкретний результат. Вишневе - одне із міст, де найвищі темпи забудови. Школа - першочергова необхідність. Запитань до підрядної організації та керівника проекту дуже багато. У першу чергу, мене не влаштовує швидкість викорання робіт та невідповідність встановленим термінам. Через нестачу робітників на об’єкті роботи ведутьбся дуже повільно», - прокоментувала Мирослава Смірнова.
Голова РДА та заступник голови КОДА наполягли на збільшенні робітників на об’єкті - мінімум 30 людей мають вже завтра приступити до виконання робіт. 
До настання холодів необхідно також провести опалення та виконати роботи по електромонтажу. Це першочергові завдання. У холодну пору повинні активно вестися внутрішні роботи.  
Усі разом оглянули майбутній навчальний заклад та поспілкувалися з підрядником. Попередньо домовилися, що такі робочі наради відбуватимуться щовівторка. 
«Головне - налагодити конструктив та консолідувати зусилля. Школа не має бути майданчиком для популістських заяв, звинувачень чи політичного піару», - підсумувала голова адміністрації. Крім того, окрему увагу приділили питанню впровадження інклюзивної освіти. А саме легкодоступності навчання для дітей з обмеженими можливостями. Голова РДА наполягає на перегляді проекту для врахування зауважень, щоб, де це потрібно, розширити проходи.


2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Назад