20.07.2018
Мирослава Смірнова: Субвенції з районного бюджету перерозподілятимуться на ті громади, які ефективно їх використовують
Мирослава Смірнова: Субвенції з районного бюджету перерозподілятимуться на ті громади, які ефективно їх використовують 19 липня відбулося насичене засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою та за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Артема Кошика, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, начальників структурних підрозділів РДА, депутатів райради, а також керівників органів місцевого самоврядування. Розглянули багато питань. Першочергово - виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за перше півріччя, а також зміни до бюджету.
«На сьогодні я не задоволена відсотком виконання програми соціально-економічного розвитку. Безперечно, є громади, які працюють на результат і освоюють кошти, а є «керівники» на місцях, показники яких сягають менше одного відсотка. Ми максимально розподіляємо бюджет для розвитку населених пунктів, тому хочемо бачити віддачу і конкретний результат. Якщо ситуація не виправиться, ми знімемо фінансування з тих, хто не працює, і передамо тим громадам, які використають його ефективно», - наголосила Мирослава Смірнова.
Серед запропонованих адміністрацією змін до бюджету – понад 3 млн грн субвенцій органам місцевого самоврядування на придбання житла для прийомної сім’ї та дитини-сироти, а також на оновлення матеріально-технічної бази будинків культури.
Крім того, додатково передбачили кошти на утримання ДНЗ та клубних закладів, врахувавши нові дитсадки, які відкриються у цьому році. Виділили фінансування на проведення капітальних ремонтів, придбання комп’ютерної техніки та інвентарю у закладах освіти, а також для придбання обладнання та інвентарю для закладів культури.
«Справді, є голови населених пунктів, які дійсно переймаються проблемами своєї громади, піклуються про добробут і комфорт людей. Та, на жаль, є такі, що в багатьох напрямах пасуть задніх. Часто «згадують» про актуальні проблеми підпорядкованих їм громад, коли вирішити їх практично нереально. Зараз ми плануємо виділити додаткові субвенції на розвиток інфраструктури, ремонт навчальних закладів зокрема. Надіюсь, на місцях максимально ефективно використають ці кошти», - додав Вадим Гедульянов.
Члени колегії ухвалили ще одне надважливе рішення – передачу унікальної спортивної арени Favorite Fit до ДЮСШ Києво-Святошинського району.
«Було багато розмов і пліток, що на цьому місці «виросте» чергова висотка, що це буде приватний комплекс з нереальними цінами. Рада, що ми вчергове роботою спростовуємо увесь цей негатив. Арена навіть не стане комунальним закладом, тепер вона є частиною районної дитячо-юнацької спортивної школи», - прокоментувала голова адміністрації.
Обговорили підготовку до навчального року. Тут ведеться спільна робота РДА, депутатського корпусу та ОМС, які долучаються до створення нового освітнього простору. Закуповується обладнання та дидактичні матеріали для учнів початкової школи. Для ефективного впровадження «Нової української школи» проводиться спеціальна перепідготовка вчителів.
Поточні ремонти здійснюються у 25 навчальних закладах району. Переважно роботи ведуться у кабінетах перших класів (нагадаємо, у новому навчальному році у перший клас піде на 1000 дітей більше). Також оновлюються вбиральні.
Важливе питання – підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя. Тут спостерігається позитивна динаміка. По-перше, вдвічі зменшилась кількість звернень жителів району на Урядову гарячу лінію. Ситуація покращилася, завдяки тому, що управління соцзахисту РДА оптимізувало роботу по оформленню субсидій (переважна більшість звернень стосується саме цього питання). До того ж, у порівнянні з минулим роком на 22 % зменшилася кількість звернень до РДА.
Члени колегії затвердили зміни до таких програм:
Києво-Святошинської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2022 роки;
Програми будівництва реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району на 2018-2019 роки;
Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО (які не є військовослужбовцями), їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу у ЗСУ за контрактом та зареєстровані в населених пунктах Києво-Святошинського району у 2018 році.
Також ухвалили проект Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району на 2018-2019 роки.
Усі ці програми будуть подані на розгляд чергової сесії районної ради.
Наостанок заслухали доповідь про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Малютянської сільради.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg

Назад