18.07.2018
На спільній нараді Олександр Горган і Мирослава Смірнова обговорили проблематику району
На спільній нараді Олександр Горган і Мирослава Смірнова обговорили проблематику району 17 липня відбулася комплексна робоча нарада за участі голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови КОДА Юрія Денисенка, заступника голови РДА, заступників голови райради, начальників структурних підрозділів КОДА та РДА, депутатів облради та райради, керівників органів місцевого самоврядування, а також громадськості. Зосередили увагу на питаннях охорони навколишнього середовища, цивільного захисту, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, а також питаннях інфраструктури.
Мирослава Смірнова виступила щодо проблематики району, особливостей роботи зі зверненнями громадян, процедури їх опрацювання в системі локалізації проблем “UVAGA.UA”.
«Ми живемо в світі швидких рішень, будь-хто може скористатися телефоном, миттєво подивитися прогноз погоди, курс валют, розклад транспорту, замовити квитки, будь-яку послугу. Це дуже зручно. Але у спілкуванні з владою ми громадянам пропонуємо архаїчні способи комунікації. Тому ця система - це відповідь на виклик часу, в якому ми живемо», - зазначив Олександр Горган.
Завдяки цьому картографічному сервісу можна відслідковувати звернення громадян щодо проблем на місцях, розуміти зміст кожної проблеми, динаміку її вирішення. В РДА ці звернення постійно відслідковуються та опрацьовуються.
«Хочу подякувати всім, тому що команда в Києво-Святошинському районі є. Всі на своїх місцях. Ми передові в багатьох проблемах. Особливо в освіті. У цьому році у нас 131 перший клас. Тому двері наших кабінетів відкриті, усі ми відчуваємо на собі навантаження. Те саме з дитячими садками. Звичайно, вже легше, тому що ми відкриємо до 1 вересня два нових дитсадки. Плюс добудований садочок в Крюківщині, у Шпитьках максимально прискорюємо процес. У цьому році ми зосередилися на дитсадках, у наступному році це будуть школи, частина яких працює в дві зміни. Тому, звичайно, хочемо підтримки з області. В районі великий бюджет, але і найбільша кількість населення в Київській області. Багато незареєстрованих. Люди прописані в Києві, сплачують податки туди, а питання соціальної інфраструктури лягають на нас. Але ми справляємося з багатьма проблемами, темп збавляти не плануємо», - наголосила Мирослава Смірнова.
Київська область - це перший регіон, який інтегрує систему “UVAGA.UA”. Сервіс постійно вдосконалюється. Тому голова районної адміністрації висловила свої побажання щодо покращення роботи системи.
«Усі ми почули ключові проблеми району. Усі вони отримали належне реагування. Частина вирішена. Дякую керівництву району за те, що вже навіть ті сигнали, які за останній час потрапили в систему, в режимі оперативної та результативної обробки. Тепер потрібно розуміти, що депутати, громадськість, медіа повинні бути партнерами, які мають тримати на контролі динаміку вирішення питань», - подякував за доповідь та продуктивну нараду голова КОДА.
Також своє бачення висловили голова райради, начальник фінуправління РДА, депутати обласної та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування.
«Дуже важливо при постановці і вирішенні проблем, коли є оптимальна співпраця між органами державної влади, перш за все, РДА, та органами місцевого самоврядування. Розуміння є, всі програми розробляються спільно, вони чіткі і прозорі. Завдяки цьому ми можемо вирішувати всі ті питання, які мешканці району ставлять перед нами.
Люди вже не просто критикують, а виходять з конкретними пропозиціями, тому що знають, що голова РДА і депутатський корпус їх чують», - прокоментував Вадим Гедульянов.
Крім того, голова обласної адміністрації представив у Києво-Святошинському районі сервіс «Твердих показників» (solidinfo.ua), який містить точні дані по таких сферах: охорона здоров’я, фінанси, освіта, енергоефективність, екологія, демографія, злочинність, зайнятість населення, соціальний захист, будівництво.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
55.jpg
6.jpg

Назад