12.07.2018
Голова РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим вручила новий медико-санітарний автомобіль для потреб Гореницької амбулаторії
Голова РДА Мирослава Смірнова разом із головою райради Вадимом Гедульяновим вручила новий медико-санітарний автомобіль для потреб Гореницької амбулаторії Керівники району поспілкувалися з лікарями, оглянули медичний заклад. "Знаєте, хочеться, щоб кожна сільська амбулаторія виглядала не гірше. Приємно розуміти, що гроші, які ми виділили на цей об’єкт з районного бюджету, дали такий результат. Як на мене, медичні працівники на місцях повинні мати комфортні умови роботи, достойне фінансове забезпечення, а головне - бачити реальні зміни.
Бо незважаючи на те, що медична реформа впроваджується не такими швидкими темпами, як хотілося б, сфера охорони здоров’я Києво-Святошинського району має якісні показники розвитку. Я дякую депутатському корпусу за розуміння, бо завдяки спільній роботі ми можемо звітувати про реальні справи і підвищувати соціальні стандарти в районі.
Вдячна також медичним працівникам за роботу, бажаю наснаги, віри і процвітання", - Мирослава Смірнова.
222.jpg
333.jpg
444.jpg
4444.jpg

Назад