12.07.2018
Мирослава Смірнова як організатор виступила на тренінгу «Дії в найкращих інтересах дітей і сімей з дітьми та прийняття рішень на основі оцінки потреб дитини»
Мирослава Смірнова як організатор виступила на тренінгу «Дії в найкращих інтересах дітей і сімей з дітьми та прийняття рішень на основі оцінки потреб дитини» У межах цієї глобальної ініціативи 10-12 липня у Києво-Святошинському районі на базі Громадської організації «Об'єднання соціальних проектів «Отчий Дім» проводиться фаховий тренінг для представників територіальних громад, соціальних працівників, а також спеціалістів, які залучені до прийняття рішень, планування та надання послуг для дітей та сімей на місцевому рівні.
Тематика навчань: «Дії в найкращих інтересах дітей і сімей з дітьми та прийняття рішень на основі оцінки потреб дитини».
"Взяла участь в експертній дискусії. Було приємно бачити стільки однодумців, які бачать майбутнє України саме у розвитку соціальної складової. Щиро вдячна Роману Корнійку за його велике серце. Вірю, що Україна починається з кожного із нас. Маємо вчитися мислити непересічно, глобально, креативно. Фізичний та інтелектуальний розвиток має бути всебічним і поетапним, щоб з віком дитина могла самостійно сформувати свої потреби і цінності, вчитися долати перешкоди і не зупинятися на досягнутому. Надзвичайно рада, що залучена до проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» в Київській області", - голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова..
22.jpg
33.jpg

Назад