06.07.2018
У районному Центрі зайнятості проводяться дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості
У районному Центрі зайнятості проводяться дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості 4 липня 2018 року до Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітав відомий експерт в галузі соціальної та організаційної психології, психології управління, навчання та коучингу Топ менеджменту комерційних організацій, спеціаліст зі стратегічного HR планування, дослідження і розвитку професійного благополуччя і задоволеності персоналу, а також поліпшенню соціально-психологічного клімату підприємств – Борис Пахоль, який проводить дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості.
За попередньою домовленістю учасники дослідження пройшли блок з 18 тестів та отримали результати з якими, прийшли на тренінг. Після загальної частини семінару, метою якого було підвищення мотивації до самозайнятості, Борис Пахоль приділив увагу результатам тестування та наголосив на значущих факторах благополуччя особистості.
Участь в семінарі взяли 50 осіб, які подякували за надану інформацію та наголосили на актуальності та важливості подібних семінарів.
18 липня в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості на базі «Центру розвитку підприємництва» пройде третя частина дослідження, на яку може завітати кожен бажаючий за попередньою реєстрацією за тел. (044)-406-37-85 (участь безкоштовна). Мінімум за три дні до початку семінару необхідно пройти блок з 18 тестів за посиланням:
http://borispakhol.net/files/2018/02/MODEL-PROF-BLAG-FAKTORY-2.pdf
Києво-Святошинський РЦЗ запрошує всіх бажаючих долучатися до активної співпраці!
    
    

Назад