04.07.2018
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали поліцейських Києво-Святошинського району з професійним святом
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали поліцейських Києво-Святошинського району з професійним святом 4 липня в Києво-Святошинському районі відзначили третю річницю створення Національної поліції України. Привітали поліцейських району з нагоди професійного свята голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, керівники органів місцевого самоврядування.
«Ваша робота дуже відповідальна і небезпечна, ви щоденно ризикуєте власним життям захищаючи інтереси громадян, щоб у країні панував мир і спокій. Реформа правоохоронної системи складна, але більшість молодих людей прийшли до лав Національної поліції за покликом душі. Тож нехай ті цінності, з якими ви прийшли на службу, супроводжують у щоденній праці і дають поштовх рухатися вперед. Ми щиро вдячні вам за працю, за подвиг. Бажаю витримки з гідністю виконувати свій обов’язок перед Вітчизною, злагоди і розумінням вашим сім’ям, мудрості та Божого захисту. Вірю в кожного з вас!», - зазначила Мирослава Смірнова.
У свою чергу Вадим Гедульянов звернувся до поліцейських з такими словами: «У вас зараз дуже нелегкий час для роботи, зважаючи на процес реформування правоохоронної системи в нашій країні. На вас покладають великі надії і вимоги суспільство та держава. Але, мабуть, саме ви чекаєте від цієї реформи найбільше. Тож нехай ваше бажання бути корисними своєму народові та державі буде достойно оцінене. Вдячний кожному, хто несе службу в Національній поліції. Я бажаю вам міцного здоров’я, розуміння у ваших родинах, на роботі, у суспільстві. Зичу достойних умов праці, щоб ви з гідністю і гордістю носили свою форму і кожного дня поверталися зі служби цілими та неушкодженими».
Особливу подяку голова райради та голова РДА висловили начальнику районної поліції Валерію Євтушенку та його заступнику Олексію Перфілову. Адже в непростий для всієї країни час вони зуміли якісно налагодити роботу районного відділку поліції, об’єднати колектив, достойно виконують свої обов’язки.
Керівники району відзначили подяками поліцейських району за віддану працю на захисті інтересів, безпеки і прав громади Києво-Святошинського району.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Назад