03.07.2018
Мирослава Смірнова доручила усунути недоліки в забезпеченні протипожежного захисту в закладах соціальної сфери
Мирослава Смірнова доручила усунути недоліки в забезпеченні протипожежного захисту в закладах соціальної сфери У першу чергу, це стосується медзакладів, шкіл, а також дитсадків, які перебувають на балансі ОМС.
Протипожежний стан дошкільних навчальних закладів району та багато інших питань обговорили на апаратній нараді у голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі голови райради Вадима Гедульянова.
Серед ключових проблем: необхідність демонтажу горючого облицювання на шляхах евакуації, обробки вогнезахисним розчином горючих конструкцій; порушення експлуатації електромережі, відсутність систем протипожежного захисту, їх невчасне обслуговування або непрацездатність; нестача первинних засобів пожежогасіння.
Мирослава Смірнова доручила керівникам органів місцевого самоврядування налагодити співпрацю з районним підрозділом ДСНС та усунути недоліки в забезпеченні протипожежного захисту.
Під час засідання обговорили результати виконання Програми розвитку футболу та будівництва футбольних полів у районі.
На сьогодні тільки в чемпіонаті району з футболу серед аматорів бере участь 45 футбольних команд. У цьому році СК «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки здобула статус професійної команди, і буде представляти наш район у другій всеукраїнській лізі.
Загалом футболу за останні роки приділяється значна увага. У цьому році близько 200 тис. грн витратили з районного бюджету на справжні професійні м’ячі. По два м’ячі отримали команди, які грають в районному чемпіонаті, і по три - учасники обласного турніру.
Голова районної федерації футболу Валерій Чалий подякував Мирославі Смірновій і Вадиму Гедульянову за підтримку.
Зупинилися на питанні щодо ходу літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році. Відповідно до районної програми передбачено майже 5 млн грн на ці потреби.
Ще одне важливе питання - призначення субсидій. З 1 травня 2018 року діє нова редакція Положення про призначення субсидій.
Призначення субсидії за рішенням відповідної комісії відбувається на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов, який має скласти державний соціальний інспектор. Наразі в управлінні один інспектор. Проте найближчим часом буде призначено ще одного працівника. «Головне - розглянути максимальну кількість заяв і провести обстеження до початку опалювального сезону. Навантаження велике, тому це питання потрібно тримати на контролі», - зазначила Мирослава Смірнова.
Заслухали доповіді про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування Києво-Святошинського району, а також про роботу районного Центру зайнятості. Як наголосила голова РДА, особливо плідною повинна бути співпраця Центру з відділом охорони здоров’я. «Нам потрібні кваліфіковані кадри для роботи в амбулаторіях на місцях. Тут створюються усі умови для комфортної роботи і достойного фінансового забезпечення медпрацівників», - наголосила вона.
2.jpg
33.jpg
4.jpg

Назад