02.07.2018
200 дітей пільгових категорій з району вже забезпечили літнім відпочинком
200 дітей пільгових категорій з району вже забезпечили літнім відпочинком На порядку денному сьогоднішньої наради з керівниками структурних підрозділів - соціальні питання. А саме відправка дітей пільгових категорій на літній відпочинок. 30 червня відправили 200 дітей із сімей соціально незахищених категорій на літній відпочинок. Незабаром відбудеться відправка ще 200 маленьких жителів району.
Хочеться забезпечити літнім відпочинком якомога більше дітей з району. Це не тільки оздоровлення, а й розвиток комунікативних навичок і вміння працювати в команді.
Крім того, активно ведеться підготовка до нового навчального року та опалювального сезону. Ці напрями роботи на особистому контролі.
Зупинилися також на питанні пожежної безпеки у закладах соціальної сфери. У нараді взяв заступник начальника районного підрозділу ДСНС Юрія Кириченка.
Ще одне важливе питання - безпека на водних об’єктах. За моїм дорученням сектор з питань надзвичайних ситуацій займається обстеженням місць масового відпочинку біля води. У кінці липня завершать огляд та інвентаризацію усіх водних об‘єктів на території району, проте вже вживаються заходи для мінімізації ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, активно ведеться інформаційна робота на місцях.
3.jpg

Назад