08.06.2018
Мирослава Смірнова: Діти з особливими потребами не повинні бути ізольовані від суспільства
Мирослава Смірнова: Діти з особливими потребами не повинні бути ізольовані від суспільства У голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови райради Вадима Гедульянова відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили організаційні, освітні, культурні, військові питання, а також питання соціального захисту населення.
У робочій нараді взяв участь заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники районних структур, начальники структурних підрозділів РДА та керівники органів місцевого самоврядування.
Під час наради Мирослава Смірнова звернулася до органів місцевого самоврядування, зазначивши, що жителі району хочуть бачити реальні зміни і роботу.
«Повинна вестися системна, злагоджена робота у соціальній сфері. Охорона здоров’я, освіта, культура, соціальний захист, а також житлово-комунальні питання повинні залишатися пріоритетними у роботі кожного управлінця», - пояснила голова адміністрації.
Обговорили стан виконавської дисципліни в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування, а також стан охорони праці у районі.
Особливу увагу приділили питанню виконання районної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки.
На сьогодні у районі здійснюють перевезення 14 шкільних автобусів, 13 із них розподілені по населених пунктах, а один перебуває у резерві. Обслуговування транспорту відбувається регулярно, щороку проводяться капітальні та поточні ремонтні роботи.
На сьогодні актуальне питання - придбання спеціалізованого автотранспорту для перевезення людей, зокрема школярів, з особливими освітніми потребами.
“Інклюзивній освіті приділяється значна увага. Діти з особливими потребами не повинні бути ізольовані від суспільства. У 2017 році створено 16 інклюзивних класів у школах, а також 5 інклюзивних груп у дитсадках району” – зазначила Мирослава Смірнова.
Як відомо, у районі створено Інклюзивно-ресурсний центр, затверджено статут комунальної установи. Його мета – забезпечення дітей з особливими освітніми потребами необхідною психолого-педагогічною підтримкою.
«Плануємо зібрати окрему нараду по питанню перевезення школярів, у тому числі з особливими освітніми потребами. Потрібно розуміти потребу для району у спеціалізованих автобусах», - наголосив Вадим Гедульянов.
Про хід призову на військову службу за контрактом до ЗСУ у нашому районі доповів військовий комісар Олег Гончарук.
Наостанок обговорили особливості святкування у районі Дня Конституції та Дня Незалежності України.
Анонсуємо наймасштабніші святкування: до 22-ї річниці Конституції 28 червня відбудеться фестиваль «Козацька слава» та ярмарок народних майстрів у Білогородці; а з нагоди відзначення Дня Незалежності України 26 серпня відбудеться патріотичний фестиваль «Браття українці» у Вишневому за участі гуртів «Гайдамаки» і «Шабля».
2.jpg

Назад